Skip to main content

Topic: ČIŠĆENJE FOX EAGLA?? (Read 2752 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ČIŠĆENJE FOX EAGLA??

pozdrav,
davno sam se uclanio na forum ali nikako da se uhvatim modela koji su ostali od moga oca jos....
imam jedan brojic(za sporiju voznju),imam jedan speed boat na nitro u kojem je FOX EAGLE mislim 40 ili 60...
imam KYOSHO helikopter,imam tenka koji je na elektriku...dvije jedrilice za more...
mig 21...i imam onaj trainer za letenje za ucit letit...
uglavnom volio bi da to sve ozivi opet...
dosta toga sam pohvatao i uspio rjesiti...uhvatio sam se ovog speed boata...
evo restauracija je skoro na kraju...jos neko brusenje i farbanje,pa lakiranje...
cirka kroz par dana cu ga sloziti...
ali sam naletio na jedan problem koji neznam rjesiti...pa sam htio pitati da li itko od vas iskusnijih i koji ste u Rijeci bi imao volje mi pomoci reparirati motor.??
uglavnom ja sam ga otvorio,ali osovina je zapekla i nemoguce ju je pomaknuti...ocistioi sam motor i sve to sa PERONILOM,ali jednostavno to treba znat izvuc i klip i sve van...
za nagradu mogu ponuditi razne dijelove od miga jer njega ne planiram popravljat...a mogli bi se i dogovoriti oko neke zamjene za tog miga koji je kompletan skoro...sa svima...ali ga treba isto reparirati...
znaci mene zanima da li netko cisti motore?

Odg: ČIŠĆENJE FOX EAGLA??

Reply #1
Inbox ti je pun,nemogu poslat PP, ostavio sam ti poruku na forumu, ne odgovaras

 

Odg: ČIŠĆENJE FOX EAGLA??

Reply #2
pozdrav Ivane,ma vidio sam poruku...ali nikako da nazovem..sutra vas zovem...jer sam vec par dana u okupaciji restauracije speed boata.....jos malo pa e gotov...sitno neko brusenje jos i malo epoxia  pa onda farbanje...
uglavnom zovem vas sutra tokom dana...

Odg: ČIŠĆENJE FOX EAGLA??

Reply #3
bok kolega ,mene zanima mig ,moze kakva slikica,inace slazem camce