Autor Tema: predstavite se  (Posjeta: 359471 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Eugen97

• Početnik
  • *
  • Njub
Odg: predstavite se
« Odgovori #1215 u: Siječanj 07, 2019, 03:35:02 poslijepodne »
Poz ja sam eduard iz Požege sam 21 godina.
Pa imam želju za početi se baviti sa rc avionima to već gledam na you tube kanalima dosta vremena ali eto nikada da skupim dovoljno novaca.. Pa eto koliko piše oko 1000kn da je potrebno da se počne.  A dali ima ikakve mogućnosti nekako jeftinije proći a da imam nešto ma neka bude i na izmaku snaga barem malo da može letjeti dali se može štogod jeftinije nabaviti  Jer trenutno ja nemam 1000kn  Hvala poz...

Offline nicksaub

• Početnik
  • *
  • Njub
« Odgovori #1216 u: Siječanj 09, 2019, 08:53:17 prijepodne »
Da si naručiš možda neki ovakav "Ready to fly" komplet?
https://www.der-schweighofer.net/MODSTER-Trainee-600-RTF-600mm-inkl.-6-Achs-Fluglagenstabilisierung-Combo-inkl.-Zweitakku-a261735
Dobiš sve u paketu kaj ti treba za početak. Ima stabilizaciju, plus što je "pusher" model pa ako sleti tvrdo na nos nećeš potrgati propeler. 77.90 eur
Problem je što ćeš kasnije, ako ćeš htjeti neku bolju opremu, morati opet uzeti stanicu i receiver, jer je ova neka njihova jeftinjava vezana samo na taj avion.
Po meni je ovo najlakši ulaz u hobi, i najbrži način da vidiš da li te to stvarno zanima. Onda kasnije kupiš nešt ozbiljnije.
Meni je početna investicija bila oko 1300kn. Za to sam si kupio Turnigy 9x+receiver, LiPOly bateriju i punjač te svu elektroniku i servo-e da si ložim prvi avion.
Tu stanicu koristim već godinama. Čak sam ju sad proširio sa boljim modulom za antenu i boljim receiverom. Super stvar kod te stanice je što ju se može bez ikakve dodane opreme, osim male to male kabla za slušalice, spojiti na PC pa voziti simulator.

Offline Eugen97

• Početnik
  • *
  • Njub
« Odgovori #1217 u: Siječanj 09, 2019, 01:45:32 poslijepodne »
Eto moja želja za početi se baviti sa rc modelima je odmah upala u vodu .Jer da bi išta nabavio ma nešto polovno trebalo bi bar 600kuna iako i više bi trebalo. Ja te novce nemam a niti ću imati uskoro tako da više iako želim ali skoro neću ništa moći nabaviti  Tako da hvala na odgovorima ali eto mene ipak skoro nema u svijetu rc modela.

Offline matija0311

• Njub
  • Njub
« Odgovori #1218 u: Siječanj 19, 2019, 08:05:19 prijepodne »
Pozdrav svima,neznam dal sam se vec predstavio tu prije ili ne jer imam account vec duze vrijeme. Zanimaju me dronovi na najjace :) imam doma neki pocetnicki tello koji je igracka insad gledam da uzmem neki fpv trkaci i malo krenem s tim. Inace sam iz Kr pa ak ima nekog u blizini nek se javi.

Sent from my iPhone using Tapatalk