Skip to main content

Topic: Generali oslobođeni (Read 4034 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Generali oslobođeni

Reply #3
Konačno, konačno!!!!!!!

lp
Toni

Odg: Generali oslobođeni

Reply #4
Danas dolaze

Milanović je potvrdio da ministri branitelja i obrane Fred Matić i Ante Kotromanović vladinim zrakoplovom odlaze po generale u Haag. Oni bi se trebali vratiti u Hrvatsku već u poslijepodnevnim satima.




http://www.tportal.hr/
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Re: Generali oslobođeni

Reply #5
;)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

 

Odg: Generali oslobođeni

Reply #6
ima boga i pravda je dostižna,

POZDRAV SVIMA IZ HERCEG BOSNE
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Generali oslobođeni

Reply #7
Jako mi je drago zbog ovakve presude.
Isto tako jako mi je krivo što takva presuda nije odma donesena, nego tek sada.

Odg: Generali oslobođeni

Reply #8
...ljudi su tolike godine odležali ni krivi ni dužni... ipak nek se oni nama vrate kući ZASLUŽILI SU :)
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Generali oslobođeni

Reply #9
Napokon jedna lijepa vijest za lijepu našu, na poslu smo prestali raditi i sa strepnjom pratili presudu, prvo nismo shvaćali što se događa, internet se zagušio pa je prijenos u preskocima radio, na radiju čuješ nejasnu viku ljudi s Jelačić placa, a kad je postalo očito da je donjeta oslobađajuća presuda... "explozija" oduševljenja.


Odg: Generali oslobođeni

Reply #11
Ja bio na trgu  u Zagrebu.
 
I kako kažu nikada na trgu u ZG nije bilo toliko ljudi.
Isto tako prvi puta da sam uživo vidio šal od torcide i bbb jedan do drugoga i nisu se pobili.
Slikao sam i snimo nešto videjti ću oču li uploudati.
Ugođaj je neviđen baklji je bilo jako puno toliko da se nisu zgrade vidjele niti nebo ništa.
 


Odg: Generali oslobođeni

Reply #13
Evo par slika za video mi je spor net:
 













































 
Pri kraju je bila tolika gužva da nisam ništa slikako samo gledao nebi li vidio nešto.
Na karaju sam imao sreče jer su generali došli Ilicom i prošli samo par metar od mene a ja budala nisam se sjetio da slikam.

Odg: Generali oslobođeni

Reply #14
zanimljivo je da kada je trebalo izboriti svoja prava za plaću za bolji život za skidanje lopova s vlasti...nigdje nikoga..  ???
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.