Skip to main content

Topic: R3 (Read 24591 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: R3

Reply #30
Kume,ja mislim da to nebu letjelo... ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: R3

Reply #31
Sprema se i stajni trap. Kako će se veselo voziti.

Odg: R3

Reply #32
Ovo stvarno izgleda fenomenalno svaka čast dečki  ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: R3

Reply #33
Evo ti jedan filmek da ne fulaš koji detalj!!! ;D

Der Mythos um die Gee Bee R3
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: R3

Reply #34
Radi se radi. Sporo ali precizno.

Odg: R3

Reply #35
Upozadini se vidi i Mirtova kutija za model. Glossy i glitering - sjajna i šljokičasta.

Odg: R3

Reply #36
Nema predaje!!! ;D


...osim ako se mora!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: R3

Reply #37
Nema predaje!!! ;D


...osim ako se mora!

Izgled,Dizajn je stvar ukusa samoga Aviona u prirodnoj velicini,
sam Avion kao i Model su kriticni za letiti,
da li ce se jako veliki trud na kraju isplatiti, mislim da li ce uciniti graditelja sretnim ?
interesuje me jako i nadam se da ce se objaviti komentari

Odg: R3

Reply #38
Ma,Mladen & kum će to složiti tak dobro da ni nebu trebal letjeti!!! ;D

To bu za muzej moderne umjetnosti!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: R3

Reply #39
Nema predaje!!! ;D


...osim ako se mora!

Izgled,Dizajn je stvar ukusa samoga Aviona u prirodnoj velicini,
sam Avion kao i Model su kriticni za letiti,
da li ce se jako veliki trud na kraju isplatiti, mislim da li ce uciniti graditelja sretnim ?
interesuje me jako i nadam se da ce se objaviti komentari
ma nije bitno ,da li ce model letjeti ,bitno je baviti se nečim kreativnim,zaboraviti na sranja koja nas okružuju, utrositi malo love,vremena,pa vremena,mislim sve pozitivno, živjeli modelari :)

Odg: R3

Reply #40
R3 je dizajnerska vizija serije Gee Bee. Sexi obline do bola, ali zato aerodinamički 0. Ta nula može otići u plus izborom profila i pokušaja smanjenja otpora gdje je god moguće. Bez obzira na to on je SEXY. :P

Odg: R3

Reply #41
R3 je dizajnerska vizija serije Gee Bee. Sexi obline do bola, ali zato aerodinamički 0. Ta nula može otići u plus izborom profila i pokušaja smanjenja otpora gdje je god moguće. Bez obzira na to on je SEXY. :P
tako je kume,mozes ga i opaliti :P

Odg: R3

Reply #42
Vidim ja,sex je u pitanju dole u radioni...dečki!!!

 ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: R3

Reply #43
Idanas se malo radilo i malo potpisivalo. Kad kažem radilo znači šmirglalo i kitalo, pa opet, pa opet.... Izgleda sve bolje i bolje. A potpis možda neka serija? Koliko kom? Koja cijena? Ma papir sve trpi.

 

Odg: R3

Reply #44
Dečki svaka čast,odlično izgleda :)