Skip to main content

Topic: Novi sam pa bih trebao pomoc! (Read 12124 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #45
<antitroll suit on>
Meni se više neda tu "prepirat". Rekao sam što mislim i to je to. To što 9X super radi za avione ne znači da je super stanica i za helikoptere.. To su dva drugačija svijeta. Jeste ikad, IKAD vidjeli da neki profić koristi Turnigy stanicu? Ne, nego svi koriste Spektrum, Futabu, Auroru itd. Zašto? Jer je bolje i pouzdanije za nešto malo više novaca. Spektrum Dx6i se može nabaviti za 1200kn, i nije Vas izašlo 700kn sto posto. Stanica i modul + prijemnik su 600kn, hakom je 200kn, pa je tu poštarina i PDV. Nebudem više ovdje postao jer dobivam osječaj da je to uzalud. Svako misli svoje i to je to.
-Jura

Hakoma nema već skoro godinu dana.

Imam doma i dx6i i 9xr, software u spectrumu je na granici upotrebljivosti, a i trim prekidači od četiri polomila su mi se dva, toliko o kvaliteti.

--
Mozz

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #46
Stvarno? To nisam znao, hvala na updejtu! :) Ispričavam se onda na krivoj informaciji.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX


Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #48
pa i meni.... :D

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #49
s ovakvim sranjima sam se i ja tješio dok je nisam kupiio............ :D :D :D

Meni se cini da se sada tek tjesis sto si je kupio JFL2911!

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #50
ha ha, tjesim se, tjesim.... hi hi hi hi.... os kupit, sad si me balsje..... ljudi necu vise futabu, oce ko kupit. ipak se osjecam koda golfa vozim.... ma imas ti pravo, taba je cesme, necu je ni poklonit..  bit ce cekic i baaam!!! :D

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #51
Pa ljudi moji opet zaboravljate "bit"  ???
"""A to je letenje....""""
Netko želi počet letit a Vi ga ubijete u poćetku  >:(

Nije loše niti učiti na greškama jer to je život!
Onaj tko ima para kupiti će markice a tko nema a želi letiti i HK leti ok za dobar dio vremena!!!
Ništa nije nenagradivo na bolju opremu i ajde da pomognemo novom letaču da krene!!!!!!! 8)

Cijenim Vas kolege Helimajstore ali sjetite se jeste li dali djetetu prvo jeftiniju igračku a poslije po malo skuplju, naravno ako ste dovoljno odrasli .... :P :P

poz svima i pozivam sve potencijalne letače neka se ne prepadnu, jeftinije i bez markice ne znači da ne leti....i naravno POZIVAM MOJE RIJEČANE DA SE MALO POKRENU, ima mjesta na Grobniku!!!!

još jedan ps.
Da li je netko primjetio davida koji je otvorio post sa upitom !!! Pa ljudi pobjegao je od strašnog preser..... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #52
 ice možda si u pravu, david se nije javio na post vec dugo.... ja samo hocu covjeku usparat novce, jer dugoročno ce popusit sa smecem... to je tak.... i ja kad sam imao t9x sqm mislio da ekipa s foruma kenja i da je stanica zakon.... sve dok nisam vidio bolju stanicu na djelu...  cak i na simulatoru je bolja. david je dao doznanja da se hoce bavit helicima.... a posto ga tri serva drze u zraku i u nekoj opciji su kontrolirani iskljucivo od stanice (flybar) tu hocu max preciznost.... t9x ju za helice od 550 pa nadalje nema i bok... a da hocu fpv ima na hk modul 433 mhz ak se ne varam.... i teram preko trainer porta.... ali posto se javljaju helimrsci i oni koji nemaju pojma malo me to razivcira, jer se ne javljaju jer nekaj znaju nego da miniraju ekipu.... i da, mi koji vozimo helice smo kakti umisljeni ili kaj vec pa ekipa nas bas i ne ferma.... al to je tak.... di god je u pitanju imalo aerodinamike tu se javljaju sve pioniri zrakoplovstva, svaki je najpametniji i ima iskonstruirano bar dvadeset najefikasnijih krila.... to dedala i ikara u prici.... i tak je u avijaciji u cijelom svijetu.... nazalost..... strasno.... svi najpametniji.... shimpa isto tera i helije i avione i isto je podrobio i modela i stanica, ali i on isto nema pojma ko ni ja pa vam drobi gluposti o dje ko i ja.... al eto... ubiti ja se dlsamo sjetim sebe prije vise od god i pol kad sam podrobio gro love za suvu kiflu da bi na kraju imao sto sam htio... bolje da sutim kolko bi jeftinije proso.... davide ne ustrucavaj se pitat ako te kaj zanima... ak oćeš dodi do nas vidjet i popricat s nama da vidimo kaj u biti hoćeš.... tu ces vidjet svadju i kenju, a zbog toga su vec otisli veliki znanci poput robija... iako mi malo smrdi da nije neko david iz helifotoa pa sad gleda i umire od smjeha kak se podkubavamo.... lepi pozdrav

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #53
ajde sta ste se svi uzjebali...samo sam htio čovjeku reć da neće za 2000kn imati "dobru" stanicu i helikopter....

ojte van letit, popodne će nam kiša!

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #54
evo ja sam čak i avatar napravio novi samo za ovu temu, malo da se zezamo :D

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #55
skroz si u pravu.

čovjek pokuša nešto postići a u biti postigne sasvim suprotno.

gg

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #56
e pa cijenjeni gospodine neznam cime sam vam digo zivac, vama se nisam obracao osobno, niti shvacam sto je vas kao iskusnog konstruktora krila potaklo na natakarenu situaciju... nisu mi jasne separacije na ko kaj vozi.... i da zed, prihvacqm zajebanciju nisam osjetljiv.... a i znam se zajebavat, samo kaj usput se neko prepozna i onda sam iskoci a nit sam ga spomenuo nit nista, niti imam sto protiv necijeg konstruiranja pa ako hoce i dilda, iskreno jejej mi se. sve to divno krasno al kad imas vremena... i ja bi da ga imam....  za to naravno.... ubiti htio sam komentirat poznavajuci svojih dosta kolega (takoder aeroseksualaca) koje cim se takne u njihovo znanje o avionu ili aerodinamici, pocnu ponasat gore nego da si mu prikljestil jaja u skripcu.... ljudi nemojte si to radit.... pravi avioni su malo ipak kompleksniji od cetri serva. i nitabengestrujekojegveckurca na kaj ide... i ne zelim se pravit pametan i to sam oduvijek mrzio, a ako sam bio glup u zadnjim postovima recite, nisam kuja koja bu podvila rep... imam ja svoje ja i nece me uvrijedit ali javna blamaza ovakvog nivoa, za kaj i koji k***c - HOBIJA? HALO??? a to kaj mislis da plivam u lovi jer (doduse tek od sutra)  vozim sedamstotku? .... isprika ako se ko nade u ovome jer svaka slicnost sa likovima sa foruma je dvesto posto slucajna....

Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #57
Trebamo otvorit grupu tema Fight club. Svaki dan se neko pokefa...

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #58
Ja ne znam gdje je problem, i Shimpa i ja smo rekli svako svoje i to je to....ovo dalje s kim se vi prepirete je vas problem :)
Rekao sam lijepo vidimo se na livadi pa mozemo pricati, piti pivo ili nesto trece...

Odg: Novi sam pa bih trebao pomoc!

Reply #59
Ova tema zaslužuje naslov "Top tema hrvatskih interwebsa 2013. godine"  ::) Svaka čast svima koji su sudjelovali!
MAK Zapad