Skip to main content

Topic: Graupner/SJ MZ24 (T12) (Read 5478 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Graupner/SJ MZ24 (T12)

U korei (SJ) vec u prodaji. Ducanska cijena preracunato 260€.

http://www.youtube.com/watch?v=QgORx...ature=youtu.be

[attachimg=1]


[attachimg=2]


Edit: krivo, navodno vec vidjena kod Svagija, ocekivana EU cijena 500€
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #1
Preljepa je stanica! Mislim da bi to mogla biti moja sljedeca!

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #2
"Preljepa je..." Zaista, ljepota je u oku promatraća. Meni nalikuje na žalosnu pandu koja upravo otvorenih usta žvače miješano povrće!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #3
Kaj je ovo..dizajnerska stanica ?   'Ajde da i to vidimo: modna revija štacki, kupujemo ih po preporukama Cigija, Fashion Gurua......a Nikolina Pišek može objaviti na fejsu 'Kupila stanicu uz pomoć i savjete Modnog Mačka'... što još neće izmisliti da uvale stanicu na tržište .
D.

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #4
Meni nalikuje na žalosnu pandu koja upravo otvorenih usta žvače miješano povrće!


:) :) Čisti Zen. Pa pande su baš zgodne.

Bez rasprave o ljepoti.

Ono kaj meni nije jasno - a pokrenuto je marketingom - kako oni misle da se ova prikazana telemetrija može koristiti?

Prvo: dok letiš nema šanse da pogledaš u te sitne podatke na ekranu
Drugo: ekran u boji se NE vidi na dnevnom svjetlu - na suncu baš nikako.

Nedavno sam malo isprobavao te telemetrijske stvari. Eksperiment je bio prikazivanje telemetrijskih podataka na iPhone/iPad.

iPad (iPhone) ima bez konkurencije najbolji ekran dostupan na tržištu - postavljen na poseban nosač na "poslužavnik" od radia, relativno u vidnom polju - rezultat vidljivost na livadi, po sunčanom danu, ravna nuli.

Jedina prava prednost su glasovne objave. Znači telemtrija ti priča. Kako je iPad relativno pametan - zgodna je opcija da glasom možeš pozvati odgovor. Npr. kažeš mu "current" a on tebi lijepo odgovori koliko struje se upravo troši.

Što se mene tiče - jedina upotrebljiva telemetrija je glasovna.



if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #5
to je hitec telemetrija?


Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #6
MPX mlink.  UART na WiFi konverter. iPad spojen WiFi LAN. iMSB applet.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #7
Review=strava.

Ono kaj me posebno ljuti je: Korea cijena=260, USA cijena = 320, EU CIJENA= 500. Kaj u Korei nema poreza? Recimo da je USA cijena = Korea + transport. WTF je EU cijena?
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }


Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #9
Glasovnu telemetriju možete imati za puno manje para.. MX-12 Hott  ju podržava out of the box, isto kao i uparivanje stanice bluetooth vezom na droid ili iphone.. kvaka kod Graupnera je što telemetrijski moduli koštaju ko suho zlato.. ali... tko voli nek izvoli...
Kaj se tiče kolor ekrana... to je samo šminka - konzumerizam čisti... to je da se Luka i Borna imaju s čim ku*citi pred drugima...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.graupner.hott.viewer&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dgraupner+hott+android

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #10
Meni izgleda OK, ali njihov software nikad nije bio my cup of tea.

Faldomak, po čemu to iPhone ima najbolji ekran dostupan na tržištu? :)
MAK Zapad

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #11
Meni izgleda OK, ali njihov software nikad nije bio my cup of tea.

Faldomak, po čemu to iPhone ima najbolji ekran dostupan na tržištu? :)

Robi koji je bolji, meni do sada, kaj sam got probal iphone i 4 i 4s i petarda koju sad koristim ima definitivno najbolji, možda je bolji 5S ali to ti mogu reći za koji mjesec,
Ostali su tek par koplja ispod, doduše moji gadgeteri imaju u firmi sve samšugove inačice ali kad vidim njihovu rezoluciju ko da gledam svoj Dancall na Tapatalku.



lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #12
IPHONE je skupo smece od mobitela! jebes mobitel od par tisuca kuna, kada danas se moze kupiti kinez za tisucu kuna, a jaci je jedno 4 puta!

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #13


Robi koji je bolji, meni do sada, kaj sam got probal iphone i 4 i 4s i petarda koju sad koristim ima definitivno najbolji, možda je bolji 5S ali to ti mogu reći za koji mjesec,
Ostali su tek par koplja ispod, doduše moji gadgeteri imaju u firmi sve samšugove inačice ali kad vidim njihovu rezoluciju ko da gledam svoj Dancall na Tapatalku.



lp

Galaxy S4 npr. ima bolji ekran, Note 3, da ne pričamo HTC One... iPhone po apsolutno ničemu nije najbolji smartphone, osim po propagandi i fanboyizmu. Isto vrijedi i za njihov hardware i software kaj se kompova tiče. Ali nije to tema, pa nećemo dalje :)
500€ za ovog Graupnišu a? LOL  :D
MAK Zapad

Odg: Graupner/SJ MZ24 (T12)

Reply #14
Djeco ne bum s Vama raspravljal o mobitelima (jbo mobitele) o IT jos manje. Kada/ako pocnete provoditi 12-14 sati na dan uz ekrane i tako cijeli zivot ( a to Vam apsolutno nikako ne zelim ) vrlo brzo budete shvatili gdje je razlika - narocito kad Vam okulista postane znacajna stavka u rashodima.

Dosta o nevaznostima,  ovaj vikend zovu pristojno vrijeme mogli bi napraviti neki "all together" leteci dogadjaj s laganim dodatkom hmelja.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }