Skip to main content

Topic: SBACH 342 2,2M (Read 40695 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #105
Dymond, na njemu piše flight-model.com
Sprintal sam svakakvih uputa za sastavljanje prosao foruma i foruma nisam nasao nista o tom ovakvom modelu
j***te sad sam ko Pale sam na svijetu, nasmijal sam se slatko i moral sam si pivicu spiti, (sreća je kaj sam si danas dve gajbe donio u radionu) kad sam vidil na uputstvima kak se servo montira, lepo sam model pospremil i sutra bum nastavil, nisam vise zivceka imal
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #106
Evo vrnul sam se u radionu na pivu i da ti poslikam krilo
Izrezal sam papir 60x25mm kakva bi trebala biti rupa kad se otvori krilo i kako izgleda bez papira naravno rupu nisam otvaral mogu je smanjiti za 20mm ali sad je pitanje s koje strane, podnetnul bi odozdo ispod folije aviosper tak da ne krpam foliju,
Znaci pitanje je koju stranu da smanjim do elerona ili kontra, kak to mogu saznat ili po cemu da izmerim.


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #107
Stavi push rods pa izmjeri po njemu kako servo puknut!

Jesi li siguran da ispod nema nikakve konstrukcije, samo je upustena tako da servo ude dublje?

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #108
Marjane ,poslao sam ti preko maila pdf manual ,mislim da baš to tražiš...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #109
E to nisam siguran, zato bi volil ako je neko imal takvu stvar da napiše
Jer ako napravim rupu po otvoru imal bum lufta sa svake strane po 10mm, a ovako bi volio otvorit rupu da ne moram krpat foliju a da nije prevelika
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #110
Pa zarezi samo po sredini tako da vidis ispod, tako neces nista unistit!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #111
Mes to uputstvo imam sprintano
Ali ako si primjetio ontamo ima rupu koliki mu je servo jer kad ga stavi unutra nema lufta izmedu folije i serva,
Onaj servo na slici je istih velicina ko moj samo na uputstvima je manja rupa nego u stvarnosti, mislim da mi je tu problem
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #113
Evo izrezal sam pa kud puklo da puklo i pase servo u rupu, je... Nisam nikad to radil na tak velkim modelima sutra bum ih poserafil unutra pa da vidimo


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #114
Taj visak folije nemoj rezati, samo zaljepi nazad pa servo preko!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #115
Tvoj model ima i u phoenix simulatoru!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #116
Kaj mislite jel je ovo dobro montiran servo?
Jos sam si na ploteru izrezao naljepnicu koja ce prekriti ove vijke kojim se šerafi servo



Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #117
Lepo, lepo!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #118
Pa cuj bilo bi bolje da je savrseno ravno ali i ovako je super :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #119
Kaj mislite jel je ovo dobro montiran servo?

Mislim da bi ucinak serva bio bolji i direktniji da je u nuli sve ravno. Kaj nemres to ravno namjestiti?
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters