Skip to main content

Poll

Što su chemtrailsi ?

  • -Posljedica izgaranja goriva i prolaska aviona na većim visinama
    18 (58.1%)
  • -Smišljeno djelovanje u svrhu kontrole klime i drugih ciljeva globalne zavjere
    13 (41.9%)

Total Members Voted: 29

Voting closed: October 08, 2014, 08:32:11 pm

Topic: Chemtrailsi nad Zagrebom.. (Read 51214 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #120
ja želim kupiti jedan oblak da mi bude iznad kuće po ljeti

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #121
“Otvorena zavjera protiv Boga i čovjeka, koja uključuje porobljavanje većine ljudi koji opstanu na ovoj zemlji poslije instaliranih ratova, kuge, masovnih ubojstava, nije baš dobro skrivena. U obavještajnim krugovima agente uče da se tajna može najbolje sakriti ako to što želiš sakriti postaviš na vidno mjesto”, piše u knjizi dr. Johna Colemana, svojevremenog američkog obavještajca koji pokušava ljudima objasniti na koji način zavjera postaje samo teorijom zavjere i na koji način tajna društva, svjetska elita ili vlada iz sjene čovječanstvo drži potpuno zarobljenima u svijetu laži ili bolje rečeno u jednoj velikoj naizgled nenadmašnoj iluziji. Najbolji primjer za to su chemtrailsi, prava urota protiv čovjeka koja je nekoliko puta potvrđena, priznata od strane svjetske vlasti, ali ljudi, baš kao da su programirani još uvijek bacaju floskule, sustavnim odbijanjem istine koja je danas toliko očita da je zapravo dovoljno samo pogledati u nebo. Upravo takvo ponašanje ljudi dokazuje gore napisane tvrdnje dr. Colemana jer ako ljudima daš i istinu, oni zbog svojih vlastitih ograničenja tu istinu neće prihvatiti.
[/color]Zanimljivo je kako gore napisana tvrdnja, daš ljudima istinu i oni je ne prihvate, potvrđuje se u više navrata iznova i iznova. Primjerice NASA-ini znanstvenici sami su priznali dva puta javno kako su chemtrailsi u potpunosti stvarni rekavši to toliko nonšalantno da čovječanstvo ispada u potpunosti bedasto i neinformirano ako se tome čudi. Tako to rade tajne službe kada su u ratu okrenuti protiv čovjeka i protiv Boga.[/size]
[/color]Prvi put je to učinio NASA-in znanstvenik, glavni sustavni inženjer u NASA-inom Jet Propulsion laboratoriju, Riley Duren “Može li neki ludi milijarder iskoristiti geoinžinjering za meterološku kontrolu planeta? Može li neki ludi znanstvenik iskoristiti geoinžinjering za svoje eksperimente i sprovođenje potpune vlasti nad planetom? Sve je moguće”, upozorio javnost da je zaprašivanje atmosfere u ime klimatskih promjena teškim metalima u najmanju ruku postoji, nego je i upozorio da ga se može iskoristiti u zle svrhe.[/size]
[/color]Nakon što je ovaj znanstvenik javno na konferenciji govorio o chemtrailsima, geoinžinjeringu i različitim vrstama primjene ove zastrašujuće tehnologije to je učinio i Dr. Rowland je znanstvenik zaposlen u Helio laboratoriju za proučavanje svemirskih vremenskih prilika, u sklopu NASA-inog Centra Goddard, centra za svemirske letove.[/size]
[/color]Naime, Dr. Rownald iznio je podatke da je zaprašivanje počelo 1970-ih, a nastavilo se i 1990.-ih te od 2000. do današnjih dana, a otpuštanje litija po danu nije od 70-ih iz čega bi se moglo zaključiti da je zaprašivanje vršeno noću? Litijev karbonat se može koristiti kod ublažavanja poremećaja raspoloženja što znači da djeluje na psiho-fizički sustav! To su javno dostupni podaci koje svatko može provjeriti![/size]
[/color]Zanimljivo je što dr. Douglas E. Rowland chemtrailove naziva “‘chemtrailima”, a taj naziv obično koriste “teoretičari zavjera”. On priznaje i da ima više vrsta chemtrailova. UN je nedavno pokušao chemtrailove prikazati kao jedinu priliku koja može pomoći u borbi protiv globalnog zatopljenja, a samim time su priznali i njihovo postojanje. CIA je također u dokumentima s kojih je skinuta oznaka tajnosti donijela podatke da su vlasti vršile testove s otrovnim plinovima kojima je zaprašivano stanovištvo SAD-a, od 60-ih do 80-ih, o njima se razgovara u svim Vladama svijeta, samo u hrvatskoj Vladi jasan pobijaju bilo kakve navode o chemtrailsima, ali i o geoinžinjeringu negirajući tu mogućnost.  I dok se ljudi na stravičnim temperaturama ubijaju i prže, gledajući išarano nebo i vlakna koja padaju s nebesa, dok se u hrvatskoj šire bolesti poput autizma, Morgelona, depresije i poremećaja koncentracije, tumora i dr. ljudi će i dalje šutjeti u vlastitom mraku nadasve programirane zbilje![/size]
dx9-xd8-gobac630

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #122
Ma idemo svi u Crkvu pomolit se Bogu Bog ce nas izvuc!
Ja se uopce ne brinem!

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #123
Ja vjerujem da postoje mali zeleni i sva dostignuča kaj posjedujemo su upravo došla od napredne civilizacije koja nam svako malo polako dozira novi proizvod. Za par godina bumo imali leteće aute, a ko zna kaj još.
Ako nas truju svime i svačime kao što se misli onda neznam tko bi od toga imao koristi???
BOGATAŠI??
Mislim da ne, jel bi ostali sami, nebi imali više sluga.
Farmaceuti- opet ne. Mogu nas liječiti a svaki lijek ima brdo nus pojava štetnosti.

Možemo tako unedogled....
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

 


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #126
Ja sam nekidan proizvodio strahovite chemtrailse !
Ona kuharica, ljenčina, u pl. domu skuhala je grah u prvoj vodi i proizvodnja chemova bila je neizbježna.

Dok sam se penjao uz brdo, iza mene su išle dvije postarije planinarke, zastale su i počele mahati rukama ispred lica ! Mislim da to nije bilo zbog komaraca, nadam se da nisu asmatičarke i da im nisam ozbiljnije naškodio !
D.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #127
Hm, to se ne računa, barem ne u tom obliku. Kad napudraš guz... i uvježbaš ispuštanje bijelog traga, smatrat ću te ozbiljnim chemtrailerom! Barij, aluminij, fetuse i ostala čuda iz ispuha da i ne spominjem...
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #128
ljudi... jebite što više, jebite sve što stignete jer kasnije će vam biti žao što niste... carpe diem...

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #129
više se zagađuje autima nego avionima,evo već su mi oči na plafonu od olova(Pb) žive(Hg) i ostalih izgorenih metala u zraku ::) ::) ,a da nespominjem i nervne supstance ??? koje kolaju zrakom,čovjek se nemože više normalno ponašat i osječat a da te nešto ne j...e  ::) sa očima ::)

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #130
Nekako mi je tesko povjerovati u sve to ne racunajuci "diogenove plinove "   :D ..


ali sjecam se pocetkom 90-tih za vrijeme rata u Bjelovaru je u nekoliko navrata po drvecu bilo nesto kao paucina od svuda je visilo nikad nisam saznao a kasnije sam   i zaboravio,  sto je to bilo  ??


inace ne volim te price zavjera jer svatko ima drugu verziju i svaka je tocna ali to mi je  zanimljivo jer nikada prije i li kasnije se nesto slicno nije pojavilo.. ??





Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #131
Nekako mi je tesko povjerovati u sve to ne racunajuci "diogenove plinove "   :D ..


ali sjecam se pocetkom 90-tih za vrijeme rata u Bjelovaru je u nekoliko navrata po drvecu bilo nesto kao paucina od svuda je visilo nikad nisam saznao a kasnije sam   i zaboravio,  sto je to bilo  ??


inace ne volim te price zavjera jer svatko ima drugu verziju i svaka je tocna ali to mi je  zanimljivo jer nikada prije i li kasnije se nesto slicno nije pojavilo.. ??


Sjećam se toga - to je bila paučina, javlja se ujesen. Tada se pauci 'baloniraju', tj hvataju vjetar i ispuštaju nekoliko struna odjednom, tvoreči otprilike formu trokuta.

Ako se sjećaš dobro izleda, evo kako je to izgledalo:

https://www.youtube.com/watch?v=4A1VFYz9ld8


LP,
milan
---

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #132
... jer nikada prije i li kasnije se nesto slicno nije pojavilo.. ??

To se pojavljuje svake godine, nekada jače, nekada slabije. Samo ljudi nisu od tada svakodnevno vani u rovu, pa se takove pojave i ne primjete.

LP,
milan
---