Skip to main content

Topic: Skretanje 360 stupnjeva (Read 1570 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skretanje 360 stupnjeva

Kako skretati 360 stupnjeva sa quadcopterom (banked turns)? Ja svaki peti, šesti put uspijem. Kad ne uspijem to izgleda ovako - krene dobro u luku ali onda prestane quad letit i dovrši yaw na mjestu. Mislim da previše popustim pitch i onda samo ostane yaw.
Kako bi se to trebalo raditi, dali treba ostati fiskan iznos pitcha i rolla kad krenem u okret ili negdje na pola puta treba popustit pitch? Mislim da me i zezne što kad nagnem quad on krene prema zemlji pa umjesto da samo dodam gasa, ja popustim pitch i ne dovršim okret. Pa ako netko ima kakvu pametnu, da čujem.

Odg: Skretanje 360 stupnjeva

Reply #1
Dodaj gasa :)

Odg: Skretanje 360 stupnjeva

Reply #2
Koji kontroler imas i koji mod letis

Odg: Skretanje 360 stupnjeva

Reply #3
Imam Turnigy 9x acro mod (ako si na to mislio). A na upravljaču je gas na ljevoj strani (mislim da je to mode 2).

Odg: Skretanje 360 stupnjeva

Reply #4
mislim koji flight kontroler, naza, kk2 ??? i dali letis u manual modu ili self level , gps i tako jer nije isto ako letis manual kako ostavis quad on tako ide , a self levelu ga ravna i s time usporava


 Uglavnom spika ugrubo je ova. Odi na neku vecu livadu gdje ima vise mjesta da radis veci krug pa onda sve manji. Das lagani pitch naprijed da ga ubrzas i radis samo krugove tako da dodajes yaw , bez rolla, quad ce driftat, ali ces raditi krugove. Nakon nekoliko krugova probaj lagano dozirati roll i vidjet ce kako vise ne drifta nego radi krug kakav hoces. E sad treba napravit to milion puta i onda ces to raditi zavezanih ociju, sve je stvar treninga i od toga nemozes pobjeci

 

Odg: Skretanje 360 stupnjeva

Reply #5
mislim koji flight kontroler, naza, kk2 ??? i dali letis u manual modu ili self level , gps i tako jer nije isto ako letis manual kako ostavis quad on tako ide , a self levelu ga ravna i s time usporava


 :D imam kk2.0, letim u manual modu.