Skip to main content

Topic: Punjac (Read 16247 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Punjac

Molio bi ako mi mozete preporuciti dobar punjac za li po baterije imam imax B6 trenutno.


Odg: Punjac

Reply #2
150 dolara vise nebi mogao :/ ako ima negdje unutar EU jos bolje :) bino mi je samo da puni i life bakterije :)



Odg: Punjac

Reply #5
Super izgleda vidim da je dobio dobre ocijene a kako se napaja treba power supply ili.

Odg: Punjac

Reply #6
Izgleda da se ja previše družim sa Plavim jer koristim upravo punjače koje je preporučio ... :D
Razlikuju se u par programskih detalja i 208-ica ima veću snagu.  iCharger-i su ozbiljni punjači, to nije jeftina i lakopotrošiva igračka poput imax-b6 ili accucell-6.
Upravo zato mu i treba dobar izvor napajanja, inače nema smisla, a primjer takvog napajanja je ovdje: http://www.flyfreak.net/elektronika-i-baterije/napajanje-punjaca-prerada-pc-napajanja-(moj-nacin)/msg62858/?highlight=moj+na%C4%8Din#msg62858

Odg: Punjac

Reply #7
Vaša obrada pc napajanja izgleda fenomenalno i vjerujem da je jeftinija opcija ali ja sam sto se struje tice jaaaaako oprezan jer nemam bas previse iskustva u tome :) pa bi molio ako ima neko napajanje gotovo ili predvidjeno koje bi se dalo iskoristiti :) a da ide uz i charger 160b+ ili 208b, 206b.




Odg: Punjac

Reply #11
Javi se ako budes uzimao, pa cemo podijelit postarinu lega ;)


Sent from my iPad using Tapatalk

Odg: Punjac

Reply #12
Sad vam je na HK rasprodaja svega. 10 do 30% snizeno. Pa uhvatite nesto dok jos ima
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Punjac

Reply #13
imam punjač imax b6, koji radi ali zapravo kad spojim bilo koju bateriju i izaberem neki mod, nakon starta počne pištati nešto kao bip bip bip bip bip bip i napiše ´connection break´'. Ima li tko ideju što ga muči??? :(
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Punjac

Reply #14
To se obično dešava iz dva najčešća razloga, da ne navodim ostale:
Ili nisu dobro spojeni + i -  kontakti baterije i punjača,
ili je jedan kontakt bilo plus, bilo minus odspojen ili pukao, od punjača ili baterije.
Meni se nedavno desilo da mi je na 1S bateriji ispod termo bužira odlemljen jedan kontakt i dešavalo se upravo to - ''conection break''. Nakon lemljenja kontakta, naravno sve je bilo u redu.
Nego, je li taj punjač do sada radio ispravno?