Skip to main content

Topic: Programiranje ESCova za quad (Read 9012 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #60
Jasno da sam ih nahvalio dok sam ih testirao na lumenierima i dalje tvrdim da rade odlicno sa njima,jer da sam i dalje ostao na njima meni bi radili i nebi nikad skuzio gresku u njima, a ja ti nisam rekao da ce raditi dobro sa RCX motorima jer da sam znao rekao bi ti da ne valja, ali ti ocito imas verziju da jesam, nebitno. Koju korist ja imam od toga, kaj dilam s njima, fakat te ne kuzim. Opet neznam kaj te muci sa dex frameom, Frame je super i to sto mi je pukao nosac od motora za sto sam znao da ce puknut kad tad cim sam ga dobio jer je tu dex fulao u dizajnu i  cemu da objavljujem kad ionako taj frame nije finalni , nego covjek je to popravio u novoj verziji frame-a koju prodaje. Ja nisam rekao da je xrotor smece, da je nebi ga vozio na quadu, ali da sam vozio bolje jesam. Gle mi svi testiramo i smisao cijele price je sa iznesemo svoja misljenja,a ti ocito imas svoju verziju price

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #61
Puknuta ruka na takvom frameu nije mala stvar i to se nikada nije spomenulo, samo dobre stvari u vezi framea na youtubu, puno ljudi je zainteresirano, tako da ih zanimaju lose stvari o frameu, a kazes bit ce ispravljno na novoj verziji, pa kako to tocno i kada cemo vidjeti test, ali test i s losim stvarima, a ne da se skriva kao do sada!

Kako ce ljudi uopce ista i ocekivati od daljnjeg testiranja framea, ako se puknuce ruke skrivalo do sada?

 

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #62
Ja ziher necu dobiti finalnu verziju na testiranje, jer meni je ovaj cisto ok i letne karakteristke su super, a sad dali ce opet puknut,  sigurno hoce s obzirom koliko ga letim i sta mu radim. Ja sam mu ga poslao na popravak i covjek ga je slozio i sad je ko novi. Neznam pitaj ga da ti posalje pa ga testiraj, sto da ne, njemu bi to bila super reklama. Meni je ok pomoci covjeku da ga prodaje, ionako on nece prodati ni jedan frame ovdje jer je za nase pojmove skup, ali kad bi imao te pare i birao izmedu njegovog i npr orginala blackouta prije bi odabrao njegov jer brijem da bi vec do sada satrao tko zna koliko ruku od blackouta