Skip to main content

Topic: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom... (Read 42004 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #135
Smiri se decec...bio si primjer samo kaj se pjenis

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #136
Već sam ti reko da me nespominješ u nijednom kotekstu.Neželim imati posla sa tobom jer nedižeš živac samo meni nego velikoj većini ako nisi primjetio.Šteta kaj nisam  mogao doči na Lučko aerodrom ovih dana da malo porazgovaram sa tobom .Ali nema veze biti će još prilika.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #137
Ma dodji odma ako hoces, samo ostavis na pm detalje...da napokon vidimo "kolegu" kako objasnjava neke stvari
Dodji dodji!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #138
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #139
Tenks Ante :D

Ajmo show must go on di ste curke

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #140
Do sada je ovaj thread bio komedija a sada je tragi-komedija!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #141
Mislin teška srca (ipak se ja i on ne slažemo oko ničega  :D :D ) ću se složit sa zedon (i nekolicinon ovde) ovaj put.
Forum jednostavno nije misto za ovakve teme i rasprave.
Isto tako mislin da gospodin vedronebo ima dovoljno godina da bi se moga suzdrzat pravljenja od sebe drama queen.
Neman ni ja toliko aparature i igračaka ko on  ;D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #142
Vedronebo deaktivira account  :-[
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #143
Ma lako za njega sigurno quad slaze, pa bit ce sve u redu!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #144
Zede,nemislim se tuči sa tobom,nego samo porazgovarati.Valjda ćemo se sresti negdje.I da prestanite ljude omaložavati,neke to boli,nisu ko vi i ja da možemo izdržati svakakve komentare.Eto sad ode i Milan aka "vedronebo"  ::) Sramite se >:(

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #145
Pretpostavit ću da ovo nije bilo upućeno meni,ja san samo iznia činjenice.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #146
Tko je spominjao tucu? Mozda se igramo al djeca nismo

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #147
Tko je spominjao tucu? Mozda se igramo al djeca nismo
Dobro jutro ;) .Jer se baš želim upoznat sa tobom a ne neka agresiva na šoru,i  ne ovako preko foruma.Neka cuga u bircu ili na livadi let uz cugu i razgovor,riješenje za sve ,što smo se kačili bez razloga  i kako možemo biti tako glupi da se idemo prepirati. :)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #148
Ajmo momci..
Što je cilj ovog čime se bavimo - u principu da se zabavimo.
I Milan nas je zabavio, ne toliko padovima i gubitcima koliko osebujnim stilom prezentacije.
Meni je čovjek super.
Nigdje ne piše da mora biti Han Solo RC-a. Već imamo za to Jodu (Sekile), Zeda, Denisa....
Najviše mi se sviđa kad je objašnjavao djevojci kako je quad odletio na krov...

Zbog toga: Milane samo nastavi, ako treba šaljem AcroNaze klon (vrjedilo je!).
Jazz FPV/DDG (pokojni) , QAV500 clone, SpiderHex clone, RCX H250CF PRO 3K FPV, Zagi, Quanum wisp 110, Lantian LT210. QX90

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #149
@spx:I ti zapazio taj detalj kako objašnjava na kraju filma kako je odletio....vjeruj mi, i ja sam se nasmijao na to :D :D .