Skip to main content

Topic: FPV250 Quad - I ja bi se raceao! (Read 55853 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #150
Hvala decki, imam se na koga ugledat ;)
Iskreno, nisam se ni sjetio sjest :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #151
Bravo Sys super ti ide...morat ćemo neko druženje u okolici sa dronovima,malo sam kratak s vremenom a i čekam mu novi SP F3 mozak

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #152
jaooooo, rado, sam sam ko ćuk tu u Ri, nemam ni s kim popricat, dok se ovi u zg druze non-stop... (sad bih tu rekao nesto iz zavisti al bi me forum *****)


Vidis, npr, prvi put cujem za ovaj FC, i evo sad sam ga googlnuo malo... a i ja cekam sto dijelova da stigne, svasta nesto prema preporuci ovdje sa foruma. Vrijeme je problem svakako, al vidim kako dr.tom to rijesi, maloj cvike na glavu malo i svi sretni :) Kad bi i moj tako htio, a nece, valjda je premali jos :)


Svakako, bez prakse nista, ne mogu ja vizualizirat sve sto mi kazu dok ne probam... tako da... moram probavat, a stacu...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #153
Ovo je brutala Sys, pa ti vec mozes na natjecanja brate. Stvarno se vidi da imas ruku, uglavnom da si skuzio spiku da tu rijec hover ne postoji  8)

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #154
wow, tnx sekile, ko sto rekoh, slusam iskusne, pratim i probavam, bit ce nesto od mene ;)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #156
Nisi pogriješio ;D

 

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #157
Sys> ne moras ponovo uploadat jer ti bolja kvaliteta dodje kroz koji sat vremena nakon sto ga dignes..

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #158
Sys> ne moras ponovo uploadat jer ti bolja kvaliteta dodje kroz koji sat vremena nakon sto ga dignes..


Da, primjetio... tnx
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #160
2 Sys, joj pa daj i pesu neki ekran nabavi  :D
vidiš kak vjerno sjedi uz tebe dok letiš i očima prati quad dok prelijeće.
inače letenje za 5, imaš onboard snimku crasha, što je zapeo za grančicu?

2 Zed thnx na pozivu, teško se meni uskladiti s bilo kime radi obiteljskih obaveza, jedva da i sam stignem tu i tamo odletiti par batki u mjesec dana.
            još jedan mini je u dolasku(za 4 mjeseca) pa će biti još teže  :-X
          no ako ulovim vremena doletim svakako!

2 antisha, predstavi se u novima,
     imam isti: http://www.fpvmodel.com//acro-naze32-flight-controller-board-by-abusemark-rev-6-_g742.html
taj FC je imao nekih nekompatibilnosti u početku, radi novog senzora, taman sam ga bio dobio i još ga Bflight nije podržavao, moralo se flešati prerađenim fw, no sada na sreću radi bez kemija, ali razmisli jel ti trebaju svi ti senzori, imam ih ali sam ih disableao, da ne koče proc,
površno pratim to ali negdje mi je zapelo za oko da stari 6050 IMU radi s manje šuma na gyro-u nego novi 6500...
 no sad pitanje tko to primjeti u praksi a ne samo na grafu blackboxa, vjerjatno moraš letit na nož fakat, zato ja ne primjetim nikako  :P

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #161
Ja imam taj "naze32 v6" i fino leti. Betaflight gore i spreman si bez ikakove frke.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #162
Ne znam zašto ali nestali su mi svi postovi i poruke. Već sam godinu i pol- dvije na ovom forumu a piše mi 0 postova i vrijeme provedeno niti 2 sata.


Zar nije cleanflight bolji? Bude li 6500 pravio probleme zamjenit ću ga s 6050 :P

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #163
@Dr.Tom: Cak i imam neki 7" ekran, bas bi mogao to probat spojit sa cvikama hehe. To je bio samo jedan od 4 crash-a, ali interesantno, samo jedan prop pokidan. Snimao sam i DVR, moram to povaditi i poigrati se malo time. Uglavnom sam se zabijao u grančice, osim ovog na videu, malo sam ga previse bacio u bok :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #164
današnje letuckanje .uživancija ,sunce 17 stupnjeva , stavio sam diversity receiver na krov od auta , helikalica i bez problema sam peglao u radiusu od 1km  ;D .sat vremena čistog lječenja.


https://www.youtube.com/watch?v=Y0QYUvuyO-Y




'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''