Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 35597 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: coro mig 7 combat

Reply #120
kaj je ploca samo 2 kvadrata?

jobescu i ja smo bili davno, prije nekih 3 godine i nekak se sjecam da je toga bilo vise od 2 kvadrata i da je jedva stalo u auto prerezano na pola. morali smo spustati siceve.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #121
pitaj ako koga znas u konzumu ili nekom velikom centru. nisam ni mislio da ista krades :D , a rakov potok je daleko od rijeke pa ako ti nije usput materijal vise nije tako jeftin.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: coro mig 7 combat

Reply #123
kaj je ploca samo 2 kvadrata?

jobescu i ja smo bili davno, prije nekih 3 godine i nekak se sjecam da je toga bilo vise od 2 kvadrata i da je jedva stalo u auto prerezano na pola. morali smo spustati siceve.

mislim da je - 2x1m
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: coro mig 7 combat

Reply #124
zaboravih reci da se zove coroplast, a ne coromat iako mozda se zove i tako. na engleskom se to jos naziva correx, coroplast i courrugated plastic ili tak nekak.

inače, zaposlenica u Intraco-u mi je rekla da čim se netko raspita za coroplast, odma zna da se radi o modelarima jer ga jedino mi tako zovemo, a na našim prostorima je uobičajen neki drugi naziv (koji nisam upamtio), tako da je moguće da ima i na drugim mjestima za nabavit (vrlo vjerovatno) samo mi ne znamo što trebamo tražiti

Odg: coro mig 7 combat

Reply #125
malo surfam i vidim da se to naziva jos i polyonda, ali pod tim nazivom ima jos manje rezultata.

postoje jos i ploce koje su jako slicne koroplastu, ali su dosta teze i mekse pa ne odgovaraju nama modelarima.

ja sam u konzumu nabavio plocu koja se stavlja izmedju paleta coca cole, crvene je boje i ima natpis coca cola na sebi, ali je jako teska i sada mi sluzi kao radna povrsina.
struja zakon, nitro USTAV

coro mig 7 combat

Reply #126
Gospoda, da pomognem, naziv za pjenasti pvc, a o tome pricate je forex. Ako je to to sto vama treba, prodaju ga: Prosignum, Pako, Intraco i drugi.
Ja imam u Sesvetskom Kraljevcu staru paletu 1 mm forexa ako netko treba, poklonim par ploca onome ko dode, nema frke! Dimenzija je cca 122x94 cm

Odg: coro mig 7 combat

Reply #127
prica se o ovome :

za pjenasti pvc ti je i airex jedan od trgovackih imena, ima masu naziva  ;)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #128
da, definitivno nije forex, iako i on nađe svoju primjenu u modelarstvu pa ga je dobro imati. ja ga koristim recimo za vinglece na zagiju, čak ga i na ovom migu ima - poklopci za kotače


Odg: coro mig 7 combat

Reply #130
Ovo na gornjoj fotki je Lexan i on bas nije savitljiv kao pregrade na paletama o kojima se prica. Barem ja imam takva iskustva.
Leksan se koristi za nadstresnice i svjetlosne otvore u gradevini.
Materjal koji se koristi za pakiranje paleta sa cugom je izraden kao valovita ljepenka koju zovemo karton, ali od neke plastike i odlicno je savitljiv.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: coro mig 7 combat

Reply #131
znaci i ti znas da ga ima medju paletama? :D

gdje si ga ti uocio?

nama je ponestalo 2 i 4 mm pa bi trebali nabaviti. 4 mm planiram nabaviti iz konzuma, a ovaj od 2mm s paleta nisam vidio vec duze vrijeme.
struja zakon, nitro USTAV

coro mig 7 combat

Reply #132
Aaaa vi pricate o sačastom polipropilenu! Imam 10ak ploca bijelog 2 mm ali sutra mogu dimenzije pogledat...

coro mig 7 combat

Reply #133
Na njemackom hohlkammerplatten! To drze one firme koje sam za forex napisao!

coro mig 7 combat

Reply #134
Jobescu na sto si mislio da s unutarnje strane ima tele2 reklamu?