Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 35604 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: coro mig 7 combat

Reply #135
daglas, od kuda si?
struja zakon, nitro USTAV


coro mig 7 combat

Reply #137
Pitam jer sam radio dosta Tele2 reklama! :)

coro mig 7 combat

Reply #138
Ja sam iz Zg. Doma na Cretu, firma u Sesv. Kraljevcu.


Odg: coro mig 7 combat

Reply #140
krilo je najmanji problem za napraviti pa ako nabavimo 2mm nema frke.

3 mm je bas jako slab i ne preporucam ga. mislim da ovi nasi modeli nece zajedno izdrzati pola sto je izdrzao moj prvi mig koji je imao trup od 4 mm coroa.
struja zakon, nitro USTAV

coro mig 7 combat

Reply #141
A sorry, kak je tema mig nisam ublendao o cem pricate... Tek sam danas Intraco ublendao pa mi privuklo paznju... Uglavnom, bavim se plastikama u plocama i arcima pa ako vam bude sto trebalo, ili imam ili cesto znam tko ima... Ali stanje je koma na trzistu, nitko ne drzi nista na lageru nego svi prodaju po 200-500 kg i 3 tjedna rok isporuke... Ali nije stvar samo u mm nego i gramaturi.


Odg: coro mig 7 combat

Reply #143
gotovo krilo


odozdo



probno montiranje



plan mi je sutra zavrsiti ga do kraja pa jobescu i ja nastavljamo sa stukom.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #144
Zašto servaće ne staviš u sredinu krila i riješiš prijenos sa žicom kroz koro?
Ovako ti se pri slijetanju mogu potrgati servać, a i bolje izgledai.Samo sugestija, ali inače odlično izgleda!
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Re: coro mig 7 combat

Reply #145
Kolko se trga trup aviona pri padovima?ili se uglavnom krila trgaju?
Pitam u smislu da trup napravim dobrim tvrdje i cvrsce a krila mjenjam.


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Re: coro mig 7 combat

Reply #146
I sad mi je palo na pamet. Samo mi se nemojte smijat :) umjesto opreme za sletanje stavit neki padobran koji se aktivira nekako.

Samo ideja.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odg: coro mig 7 combat

Reply #147
Zašto servaće ne staviš u sredinu krila i riješiš prijenos sa žicom kroz koro?
Ovako ti se pri slijetanju mogu potrgati servać, a i bolje izgledai.Samo sugestija, ali inače odlično izgleda!

Kod malo grubljeg slijetanja (sto je cesto za ovaj model jer treba sletjeti s dosta brzine inace pada ko cigla) se obicno krilo pomakne iz lezista pa servoi u sredini krila udare o stijenku trupa i potrgaju zupcanike. Imam jedno 3 para hxt900 koji potkrepljuju moju tvrdnju.botkad sam ih ugradio u krilo i to s donje strane jos nijedno slijetanje ili pad ih nisu strgali. Od tada ih ugradjujem iskljucivo u krilo. Sutra cu ujutro stavit sliku jer sam bas zavrsio krilo.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: coro mig 7 combat

Reply #148
razmisljao sam hocu li staviti da servici budu u trupu, ali sam na kraju odlucio da budu vani kao i na modelu ranije.

@mbalunovic
ne treba biti cvrsci nego sto je prema nacrtu, a najcesca ostecenja sam imao na firewallu koji bi se odvalio prilikom padova, ali to se lako pokrpa.

da je padobran dobra ideja vec bi ga netko napravio. ne znam jesi li pao ikada modelom, ali ako jesi onda znas da se padne u sekundi i ono vrijeme koje bi trebalo padobranu da se aktivira bilo bi ti dosta da izvuces model da ne padne. posto je model pao ocito nije bilo vremena tj. dosta visine da se izvuces pa onda ne bi bilo ni vremena da aktiviras padobran i jos da padobran uspije usporiti model.
struja zakon, nitro USTAV

Re: coro mig 7 combat

Reply #149
Mislio sam na sletanje ne na pad :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2