Skip to main content

Topic: Letenje na kraju grada - Prečko RC (Read 50648 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #120
Dobro došao stari moj, ako budeš voljan svrati sutra iza 17 h na livadu pa se možemo upoznati. Ako ti mogu pomoći bilo kako biti će mi drago !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #121
Pa mislim da bi se mogao pojavit, blizu sam tamo a baterija je vec puna :) Ja cu oko pola 6 probati doci do tamo pa se mozda vidimo.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #122
Ja sam jucer bio s tatom tam, mozda sutra navratimo oko 18 cca
MAK Zapad


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #124
Ja sam bio danas u pol 6 ali je prejako puhalo za moj avion pa nije bilo nikakvog letenja :/

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #125
..znam stari moj, ja sam od 17 h sjedio u autu i čekao da vjetar oslabi . Predao sam se oko 19 h, poletio sa Zagi-ćem i nakon par krugova jedan servo mi je prolupao i morao sam odustati..kad neće onda baš neće. Nema veze, biti će još ljepih dana i letenja !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #126
hoće bit nekoga ovaj tjedan navečer negdje na livadama oko Prečkoga....Imam novi MIG7 kojeg treba isprobati, a u društvu je uvijek zanimljivije.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #127
Ja bih volio vidjeti MiGušu, mogli bi jedan dan poslije posla malo na livadu
MAK Zapad

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #128
pa ono, ja sam načelno za....samo je još ostalo farbanje, to ću nadam se danas navečer....
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #129
...reci kad planiraš maiden flight i netko če sigurno doći kako bi ti pomogao dignuti jurilicu !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #130
Ja cu danas oko 6 otici na kratko letjeti u precko tamo na livadu pa ak neko naide, dobro naide

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #131
...ja sam bio sa svojom Joticom, igral se sa termalima ali ..." but no one has come.." !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #132
Ja sam bio oko 6 i u pol 7 sam krenuo prema doma. Ak si bio u to vrijeme ili smo i ti i ja coravi ili nismo na istoj livadi. Jesi ti na ovoj sa pocetka posta, tamo di moras sa autom ic po ne asfaltiranoj cesti 50 metara?

Mislim da nesto meni ne valja sa baterijom. Znaci ja letim efektivno tri minute i avion pocne padati polako, ja gas do daske a on onako lijepo sleti, nos lagano prema gore i propada. Probao sam ga pustit malo da ide ravno i onda malo dignut nos ali nece, tako da nije problem u brzini. Osobno mislim da je nesto sa baterijom (dobio sam je u paketu nisam nista nadogradivao), e sad jel ima netko jos mozda kakvu ideju?

Za one koji ne znaju model je nine eagles xtra 300.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #133
....je bogme sam taj sa početka posta, i moram se malo voziti po makadamu do nasipa i livade na kojoj letim ! Šture podatke o batki si dao tako da preciznu diagnozu i nije lako sroćit (osim da ti kažem kako ti je baterija na umoru i da si kupiš drugu, a to si i sam pomislio sigurno).

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #134
F5J-N Allegra.mp4


...danas poslije podne na Savi....punooooooooo manje vjetra nego jučer, pravi gušt !