Skip to main content

Topic: HELIFOTO prvi profi uradak (Read 45637 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #90
ma nemoj krivo kužiti ..... ::), meni je čak puno ljepše kad je više te umjetnosti ,a ne samo zadnjih 5
dx9-xd8-gobac630

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #91
ZADNJIH 5 sekundi je best offfff

Potpisujem!!!

Lijepo,lijepo.

 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #93
nice
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #94
kako gaze klinca lijevo na 0:40  :D

ste to sve s balonom odradili? (radi sigurnosti pretpostavljam)




Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #98
kako gaze klinca lijevo na 0:40  :D

ste to sve s balonom odradili? (radi sigurnosti pretpostavljam)

Ma da,čovječe 2500 samo trkača...tu nema zaj...cije:)

Mislio sam na prebrzo mijenjanje Slika-Kadrova,


ha ha ,znam Ivane na što ste mislili,ma ja sam odgovorio Tomislavu u vezi cepelina...a što se tiče videa,ha gledajte to je takvav način prikazivanja ...brzo,dinamično u ritmu muzike...to mladi danas vole :):)
Pozdrav,Robert


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #100
hm...na žalost mi nismo ali kadrovi iz zraka su odlični !!!

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #101
ljetos snimano za planet_b

htz_2011

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #102
Robi, meni se ovo sviđa !
Ima dosta tvojih kadrova i vidi se tvoj rad za razliku od nekih drugih spotova koji su bolji ali se tvoji kadrovi jedva pojave na sekundu !
Vidi se da si imao puno problema sa vjetrom i sve bi bilo mnogo bolje da je vrijeme bilo mirno ali i ovako je predobro.
Ona scena sa zamkom je predobra ali se vidi da te dobro ljuljalo !
Pozdrav !






Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #103
Ovaj spot su snimali cijelu godinu,a korištena su samo dva kadra koja smo mi snimili (ostalo je rađeno sa kranom i avionom,naravno pravim)
Kadar kad se opatica fura na biciklu i filharmonija na livadi,to su samo naši kadrovi...na žalost taj dan je nenormalno puhalo,ali upravo je to stvarnost kada slože zbog tog zračnog kadra kulise ,dovezu cijelu zagrebačku filharmoniju,itd a na tebi je da ili se posereš i da kažeš da nemožeš zbog vijetra ili da ideš grlom u jagode,riskiraš opremu (da ne kažem da je opet na heliču bila snimalica od 14000€)i snimiš kako snimiš...
Jedno je kada snimaš po svom nahođenju a drugo kad režiser od tebe traži striktno kadar koji on hoče a ti gutaš knedle (Režiser je bio Hrvoje Hribar i kod njega nije bilo puno kompromisa,da ne kažem da te on ili bilo koji drugi gleda kao profiča i nema pojima koliko je nešto izvedivo ili nije ,a na tebi je sve ostalo)
Svi Koji se nađu jednom ili su se našli u toj situaciji znat če o čemu pričam.Što se tiče dužine kadrova ,to su reklamni spotovi koji imaju takvu koncepciju nije im bit letenje 5 min i snimanje nekog totala,tako nešto još nitko nije tražio a očito nije ni zanimljivo produkcijskim kučama.Pogledajmo malo najbolje od najboljih (flyng cam) uzimaju po danu 5000€ plus svi troškovi a koliko im traju kadrovi ? par sekundi,ne vidim u čemu je problem,to je biznis a ne neka posebna umjetnost :)

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #104
U pravu si sto se tiče kadrova da tebe ne interesuje koliko će oni koristiti i da je za tebe kao firmu najvažnije da snimiš svoje i da uzmes lovu jer od toga živiš !
Ali nekako je satisfakcija veća kada se baš vide plodovi rada (  znam da je opet to u drugom planu i da ne zavisi od tebe )