Skip to main content

Topic: ludi rusi (Read 3337 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: ludi rusi

Reply #2
dakle Ivane  :)

para imate, to znamo,
vremena u penziji, pogotovo nakon izgradnje garaže, imate napretek.
a mogućnosti/znanja.... po pričama ima i toga, podosta.

pa dajte krenite u neki od najavljenih projekata. dosta komentirate ostale, obično ništa nije dovoljno glatko ili precizno,

kokice su spremne  ;)

Odg: ludi rusi

Reply #3
dakle Ivane  :)

para imate, to znamo,
vremena u penziji, pogotovo nakon izgradnje garaže, imate napretek.
a mogućnosti/znanja.... po pričama ima i toga, podosta.

pa dajte krenite u neki od najavljenih projekata. dosta komentirate ostale, obično ništa nije dovoljno glatko ili precizno,

kokice su spremne  ;)

Tomislav, pratio sam gradnju ovoga Ruskoga Modela,
to je Remek Djelo i ako za mene danas kada mislim drugacije nego prije desetak godina kada sam i sam trosio veoma mnogo vremena na Modelarstvo a sto si danas ne mogu priustiti a i ne bih jer ovako sto sagraditi mogu samo Fanatici a ti su rijetki

a to sto komentiram,
pa sto je tu lose,
i sam komentiras dosta toga.
Poz. iv

Odg: ludi rusi

Reply #4
Već je bila tema o tom Yaku prije par mjeseci  :)
MAK Zapad


Odg: ludi rusi

Reply #6
jeste, ali je taj isti jak pomeo sve ucesnike na tom prvenstvu, o ovoj temi je bilo mnoooogo vise govora na RCU forumima.
necu komentarisati Ivana, sto je vidim postao obicaj ovde, nego samo ono sto je vezano za temu


dakle, koliko sam saznao, izgradnju je obavio TIM ljudi kojima je kompletnu logistiku dao projektni biro JAK
kao i veliki dio ako ne i sve finansije. Rezultat je neupitan. Nevjerovatno vjeran model. Inace ona tri displeja prikazuju REALNE i TRENUTNE vrijednosti.


toliko.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

 

Odg: ludi rusi

Reply #7
U pravu si i kod Rusa je tako,
jos uvijek tako a i kod nas je slicno bilo za vrijeme Tita
kompletan Materijal smo dobili i cak i Dnevnice za Putovanja pa i te Dane odsustva sa posla je meni Preduzece platilo,

dobra stara vremena,
dok mnogi kazu bilo ne povratilo se!
Poz. iv