Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 57012 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #105
mogli bi i sa nama podeliti detalje,sta i kako.verujem da nas ima vise koji vole zalomljene serafe


Odg: Outrage Velocity 50

Reply #107
Kaje simpi gvinta narezal?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #108
 Nebum u njegovo ime niš govoril, samo moram reći da je to napravil majstorski! Šarafek je M2, bome to treba izborati van :D
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #109
Jesi instalirao motor?
Jel ima taj regulator tlaka goriva? To je YS 56 SR?
Imas na QuickUK zgodan dodatak za iglu:

http://www.quickuk.eu/products/37/webshop_categories/engines___accessories/engine_control/needle_valve_adjusters_h2502.html

Ili jos bolje:
http://www.quickuk.eu/products/521/webshop_categories/radio___electronics/governors/csm_carbsmart_csm0050.html

Onda nemas brige.
Ne kazem da nece bit dobro bez toga, samo da je lakse.
Motor je novi ili je vec razradjen?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #110
Jesi instalirao motor?
Jel ima taj regulator tlaka goriva? To je YS 56 SR?
Imas na QuickUK zgodan dodatak za iglu:



Ili jos bolje:
http://www.quickuk.eu/products/521/webshop_categories/radio___electronics/governors/csm_carbsmart_csm0050.html

Onda nemas brige.
Ne kazem da nece bit dobro bez toga, samo da je lakse.
Motor je novi ili je vec razradjen?
super stvar,za to nisam znao
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #111
Znam za to, ne treba mi..
Instalirat ću ga na kraju, nakon servača i ostale elektronike.
Motor je ganz novi, nikad upaljen (ne bih nikad kupio rabljeni motor)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #112
Budući da je mrtvo na forumu, da malo piskaram :)

Evo finalnog setupa, nakon nekoliko promjena  :)

YS56SR, Outrage Hyper Rage 56
Futaba BLS451 ciklika, BLS251 rep, Align DS620 gas
V-Bar Blueline Pro, Multigov Aerospire magnetni senzor (Futabin backplate senzor mi se ne sviđa jer se mora ljepit za motor, Spektrumovog backplate senzora nema na stanju)
SwitchGlo Pro
Perfect Regulators Flex Reg Pro
Turnigy 2650mAh 2S 40C Lipo
SAB 620mm sablje
Stock tailblades

Tamo negdje početkom 3. mjeseca bi trebao biti kompletan i u zraku
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #113
Ipak se sve malo odužilo, još mjesec dana i heli leti. Nisam išao na V-Bar iz par razloga, prvi su financije, drugi je plaćanje update-a (iz principa i financijski :) ) a treći je furanje laptopa na livadu. Tak da sam uzeo Futabu, nadam se da se neću razočarat. Odabrao sam ju zbog jednostavnog setupa i built-in governora te navodno nenadjebivog repa. I fino si gainove mogu štelat na stanici. Bumo vidli.
Umjesto SwitchGlo Pro sam uzeo PushGlo, malo mi je glupo bacat pare na nekaj takvog kaj nema neku preveliku svrhu. K'o da je teško stisnut gumbić.
Još s Wespenom riješim servače, nabavim baterije, starter i gorivo i leeeetimooo.
Eh da je više para, te stvari bi bile malo jednostavnije :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #114
Ipak se sve malo odužilo, još mjesec dana i heli leti. Nisam išao na V-Bar iz par razloga, prvi su financije, drugi je plaćanje update-a (iz principa i financijski :) ) a treći je furanje laptopa na livadu. Tak da sam uzeo Futabu, nadam se da se neću razočarat. Odabrao sam ju zbog jednostavnog setupa i built-in governora te navodno nenadjebivog repa. I fino si gainove mogu štelat na stanici. Bumo vidli.
Umjesto SwitchGlo Pro sam uzeo PushGlo, malo mi je glupo bacat pare na nekaj takvog kaj nema neku preveliku svrhu. K'o da je teško stisnut gumbić.
Još s Wespenom riješim servače, nabavim baterije, starter i gorivo i leeeetimooo.
Eh da je više para, te stvari bi bile malo jednostavnije :)

CGY750? Ako je, mrak, mislim da je to izvrstan izbor.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #115
Da ti budem iskren, ja sam jako jako skeptičan oko te Futabe, dosta su podijeljena mišljenja, jedni govore da ju obožavaju, drugi ju mrze, jednom heli leti na sve strane, drugom ide "ko po tračnicama", no manje više se svi slažu da rep radi jako jako dobro i da joj vibracije uopće ni najmanje ne smetaju, što je veliki plus u mom slučaju jer ide na nitro
Tak da 50% razloga kaj sam ju uzeo je zato da isprobam kak to radi, jer nažalost mislim da ju nitko kod nas nema.
BeastX + MultiGov mi ispadnu skuplje od 750ke, pa reko ajmo probat Futabu, sad kak bude bude, lovu nazad dobio ne budem. Nadam se da ću bit zadovoljan.
MAK Zapad


Odg: Outrage Velocity 50

Reply #117
Dok ovi maheri to drajvaju izgleda kao da radi dobro :)
Ali ne vjerujem tim propagandama, svaki sponzorirani naravno da će srat da je najbolje

A pogle ovog ludog Japanca, bome je rasturio tu 450ku, pogle samo roll i flip rejtove, ovak nekaj bolesno još nisam vidio:

SAWAMURA T-REX450 NEW Flybaless System CGY750 Part1
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #118
gledajući lika iz ffutabe kak bezbrižno vadi mast heliču bi si čovek pomislil da je to pice of cake, i onda odeš na livadu i polomiš helić jer ni približno nije tak jednostavno .... ono jedan gumbič i več letiš , samo takav let netraje dulje od 1,5 sekunde (ako imaš sreče ). tak da me ovi you tube filmići ( pogotovo kad ih snime proizvođači) uopče ne dojme .

puno mi je draže kad netko od forumaša slovom i slikom pokaže  i objasni kako se koja oprema pokazala ..... :)
dx9-xd8-gobac630

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #119
Ima tko jeftine sablje 600-623?
MAK Zapad