Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 107088 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #270
vidim da je sada puno bolje i mirna je kako treba biti...ovo se malo kamera u ruci trese.....samo naprijed...

lp
Toni


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #272
Evo koja slika sa mog heksacoptera danas na Golf terenu Topala Posušje, ovo je onako iz prve ruke, ima i video, treba ga malo isjeći i složiti




evo malo kad se pukne da ide naprijed pa se nagne kako gimbal drži kameru ravno, a ja pazim da mi glavu ne otpila :)))


Hole No.???


Sunce zašlo tamnija slika





Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #273
evo jedan mali isječak stabilizacije videa s hekse, snimano s gopro i spuštena rezolucija da je manji video i da prije bude gotovo  :D
test hexacopter stabilisation.m2v
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #274
stvarno imate mjesta za letit to je dušu dalo za fpv i sve ostale varijante samo napred  :)






Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #280
ja ću nalemit spliter, ima u mene raznih kablova, naprvit ćemo jedan panel za to :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR



 

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #284
Je bilo je jako jako uzbudljivo, a najsmješnije mi je gledati kako mi turisti mašu i kako se okupljaju na vidikovcu dok letim...

da dodam, radi se novo krilo kojeg reže Plavi. Ovaj XL zagi mi nije pružio sve potrebne perfomanse koje sam zahtjevao!

Moze malo informacija o novom krilu, sta je drugacije, velicina ...