Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68483 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #315
Neznam dali gledas snimke sa Majkove hexe sa 3 osnim gimbalom ili sa quadom. Ovo sa 3 osnim gimbalom je brutalno stabilno, ali kad koristis 2 osi onda ti uvijek malo šeta lijevo desno dok vozis. Ali sad za koji dan idem nabaciti jedan fpv let sa gimbalom i to bi trebalo biti puno bolje. Moj setup je u principu sličan ovome sto mislis kupiti od blackspina. Probao sam par frameova , ali Majkov mi definitivno radi najmirnije snimke i super je za letiti i najbitnije od svega ako ga razbijes sve dijelove frame nabavis kod nas u par dana, nema cekanja

Hvala na savjetima.

U pravu si, gledao sam snimke hexe ali i ovo mi je super pogotovo kad quad ide direktno naprijed- FPV JAZZ QUAD + alex moss First test

Volio bih znati sto je sve gore na takvom quadu u smislu gimbala i vibracija.

Tvoja zadnja snimka je bez gimbala? Odlično letenje i snimka.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #316
Moje snimke gdje nepise FPV su sa gimbalom, i zadnja je, samo kad malo stisnes gasa hoce gimbal zatresti, ali to se jos mora podesiti i onda radi super. Nisam ti ja neki ekspert , ali sa majkovim quadom nemozes fulat. To je definitivno super kupnja. Pogotovo ako jos nisi vozio, a ovaj vidim ima KK2 kontroler i to ti je za ucenje letenja najbolja stvar, jer ako odmah krenes sa Nazom ili nekim slicnim kontrolerom neces nauciti letiti. Ja imam i Nazu verziju i KK2 i uvijek mi je nekako veci gust voziti KK2, to skuzis s vremenom

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #317
Evo kako se da snimiti sa DDG Jazom, bio je ovaj video ali kratko na youtube, evo ga ponovo u javnosti, meni je najdrazi zbog ekipe gdje sam snimao, spaljena rulja, ovak nesto se bas ne vidi svaki dan kod nas  8)

Momento Demento 2013 - Vrela Mrežnice - Robinson Camping

 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #318
prehebeno :D

ZOMBIELAND!

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #319
kaj ti je život bez briga  8) 8) 8)  ???

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #320
Lipo lipo šokre...odličan video...
Jesi prespavao u njih :) :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #321
Danas odradio prvi FPV let sa DDG quadom , ok za prvi put, ali puno toga jos treba poboljsat. Gimbal moram podesiti, dosat trese na brzini , ali definitivno sljedeće letove cu voziti na kameru sa gimbala, puno mi je bolje tako. I jos nesto , nekako sam bolji feeling imao kad sam vozio na KK2, na nazi je ok, ali nije mi to sto hocu.

First FPV wih JAZZ DDG brushless gimbal quad

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #322
Sekile, možeš li napisati koju si konfiguraciju koristio za snimanje ovog Momento Demento vida? Pokušam napraviti takav quad (propala mi kupnja od backspina). Sry ako si negdje to već napisao.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #323
JAZZ DDG frame od jazavca, takodjer njegov gimbal, motori HP2814(3536)-810KV RC Timer, regleri 30A Blue series sa HK (stavio gore simonk), graupner 11" propovi, Naza V1 sa GPS-om i to je to

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #324
Hvala  :) Još jedno pitanje, naručio sam dvije 3s 2200 35c baterije s hk. Može li jedna takva pokretati quad ili moraju biti zajedno?

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #325
pa tebi gimbal vibrira.
Dođi ti kod mene da ti to uštelam. :)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #327
Moze doktor Majk, kolega meflycopter obavezno dvije

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #328
Odlično snimke, kako si mislio vozit na kameru od gimbala? pa nećeš imat osjećaj položaja letjelice u odnosu na horizont, ako sam dobro shvatio...

sretno u daljnim letovima

lp

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #329
Hvala  :) Još jedno pitanje, naručio sam dvije 3s 2200 35c baterije s hk. Može li jedna takva pokretati quad ili moraju biti zajedno?

posto su decki preskocili, na quadu koji ce imat dosta tezine baterije od 5000mah koristi. ako mozes, najbolje 4s 5000mah