Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 117775 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #150
Ovim putem htio bih zahvaliti i pohvaliti kolegu Stipe na poslanim antenama (patch 8dBi i inverted Vee za 1.2GHz). Uredno zapakirano, antene rade , još samo da upogonim cijeli FPV sistem na kojem radim. Inače to su antene  koje je Stipe koristio prilikom snimanja sa svojim Zagi-em XL.

Team Lahor - Breakthrough Prolozac on Vimeo
 
http://hk.rc-international.info/swarm/skillah
http://www.youtube.com/user/scorpiokillah
-----------
Zagi, Quadcopter X666(lost :( ), QR ladybird, Multiplex Gemini :)
T9X, T9XR

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #151
Jedan plus na trgovinu sa kolegom Stipe-om, sve dogovorili oko par poruka, poslano poštom, uredno radi sve, testirano.

Isto tako i kolegi TomislavZG te na kvalitetnoj podršci informacijama i uputama

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #152

 Pohvalio bih scorpiokillaha koji mi je ucinio uslugu za mene veliku i ovim putem bi ga zelio pozdraviti i zahvaliti...reci cu samo da mi je nesto poslao i to bez placanja.. PUNO TI HVALA PRIJATELJU....Pozdrav ! 8)
Letim suncu pravo

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #153
Evo da i ja pohvalim korisnika Neo 1234, ja naručio, on javio kad je stiglo, ja preuzeo.

sve 10/10 :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #154
Smiljac mi je poklonio tank za gorivo i poslao ga o svom trosku. ogromna pohvala.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #155
Hvala korisniku Neo1234 što mi je pomogao pri nabavci modela (koji nije mogao proći u HR zbog ograničenja naše bajne pošte o veličini paketa-negdje sam detaljno opisao problem). Čovjek se sam ponudio pomoći. Svaka čast majstore.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #156
zeRO

predmet trgovine je batka, stigla je sve po dogovorenom  (nemam za sada kako da je ispitam dal je ispravna al cu vjerovat da je sve kako treba)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #157
Ja bih pohvalio kolegu ZZZ3D poslao je stanicu u utorak.Stanica
je danas došla ljepo zapakirana i neoštećena u moje ruka.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #158
Evo da pohvalim mog kolegu Mesa (Remote) na poklonjenim stvarima koje mi je poslao iz Splita, isto tako kolegu Renata ( Faldomak ) koji mi je na par dana ustupio konstrukciju za mjerenje potiska koju sam skopiral, i svim ostalim modelarima koji nesebično pomažu

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Re: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #159
I tebi prijatelju (Jarun75) hvala na servacima. Stojim na usluzi ako sto zatreba.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #160
Ajde kad već nižemo, fala Jarun75u na escu koji mu i dalje dugujem i Dr.Tomu na fpv kabelu koji sam platio bezveznim šerafom! Fakat ste kolege!!!


Visoko letim, nisko padam!

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #161
a ja zahvaljujem, kolegi Jarun-75 jer mi je puno pomogao što savjetima,što dobrom voljom da mi pomogne, a da ne govorim kolko mi je komponenti do sad poklonio.. samo jedna riječ lik je car..

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #162
Ovim putem zahvaljujem kolegi ssacer sto mi je popravio stanicu,i to za sicu...stvarno korektno od njega i pohvalno :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #163
....pozdrav svima.. ..samo da se pohvalim...i ZAHVALIM forumasu...-..neo1234..od koga sam kupio Bixlera...
Turnigy 9X

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #164
Sve pohvale Davoru iz VG oko prodaje stanice i popratnih stvari te uputa i sugestija