Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 316416 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #300
Bija san u nediju kod "Sove" vrime i nije bilo nešto za poželit, ali Ivan je odletija dva majstoska leta po buri na refule. Ma bija je gušt jer nije bilo ometača i šetača.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #301
A Romano i ja smo u  Nediju bili kod Hajdukova stadiona i letili ovaj mali jedva vidljivi helić...mali ali papren...od svega viđenog najbolji je bio 'espreso' u obližnjem kafiću..... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #302
stealth helić  ;D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #303
To se helić ugledao na Tebe ,jer si jučer bio nedostupa cili dan...a zvali smo Te na druženje.... ;)
Note: Heli QTH : ispred Romanove desne noge..... ::)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #304
evo moja nova "cigla" valjda će letit - Mišljenje ?

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #305
@Nino , zvat će mo ga ''Mali Nikola''.....sada si se upisao u konstruktore...bit će zanimljivo kada prestane kiša... ;D ...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #306
Sutra kazu da ce biti sutra lijepo vrijeme pa bi se mogli naći malo na piketu???


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #307
ja bi isto moga
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #308
Na moju veliku žaloast ovaj vikend neću moći ali danas popodne velika vjerojatnost da ću poviriti sovu.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #309
pozdrav sa sjevera!
ima li kakvih događaja? niste bas nesto aktivni,ok.razumin kisa je padala,ali malo vitra vas nesmi obeshrabriti  ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #310
Nije skipi malo bura je puhala a znas kakva je bura kad se spušta s kamešnice


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #311
Skipi ti si stari as,tebi se prsti ne znoje kad model poćne ludovat po zraku  :)
Novosti ima,pridružuje nan se par novih članova,a ja san dobia visokokrilca od balze od barba Mesa i na tome san mu neizmjerno zahvalan,bia san nekidan u Romana skupit ga.
Već par dana mi se proteže po dnevnon boravku,teško mi ga rastavit,nemogu ga prestat gledat  :D

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #312
drago mi je cuti da nam se pridruzuje omladina :)  nadam se da na tome nece stati i da kad se izborimo za prostoriju di mozemo sve skupa pokazati i docarati ovu caroliju naseg hobija mnogim zainteresiranim viruj mi bice nas pun piket ;)
svaka cast barba Mes,a ti Ante sad se napokon mozes malo  opustiti od testiranja sive ptice i uzivati sa tim modelom 8)


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #313
Danas popodne sam uvatija fibru    :'( ....želim svima dobar provod... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #314
Šteta,a bit će lipo vrime.
Ja van želin brzo ozdravljenje,a ja i domagoj ćemo sutra doć gore,nadan se da će nan se još ko pridružit uz duju.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form