Skip to main content

Topic: Kofer za stanicu (Read 2578 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kofer za stanicu

Evo da se malo pohvalin,nakon duzeg (neaktivnog) traganja za koferon za stanicu san nabasa na jedan kofer u peveca u Kaštelima,99kn,solidno građen i ima bravice.
Dimenzije san zaboravia,ali mogu izmirit ako koga zanima
Spuzva kupljena u jednog tapetara u Splitu za 70kn (bilo mi dosta za ova 2 kofera sa slike)




image post
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Kofer za stanicu

Reply #1
Odlično, takav kofer sam i ja imao samo je bio 60 kuna na akciji, al ovo sa spužvom je odlično

Odg: Kofer za stanicu

Reply #2
jeje,kofer je super..to je onaj za alat za elektricare.
 Ima je pregrade koje se mogu namjestat pa san ih skinia i od komada stiropora napravia sablonu za rezanje spuzve..uzelo mi cca sat vrimena
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Kofer za stanicu

Reply #3
Izgleda da je popularan, ja sam ga uzeo za minija, ucvrscujem sa cicak trakama koje su ucvrscene na kofer sa pop nitnama :)



Odg: Kofer za stanicu

Reply #4
gdje nabaviti ove vrećice za li-po?
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Kofer za stanicu

Reply #5
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: Kofer za stanicu

Reply #6
LOGIČNO :D ;D
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Kofer za stanicu

Reply #7
sve je out of order :'(
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Kofer za stanicu

Reply #8
Odlicno Ante, moram si kupit takav kofer, nije skup
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Kofer za stanicu

Reply #9
Nije skup,a dobar :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Kofer za stanicu

Reply #10
Jedna napomena za  kolege: u ovom koferu ima aluminija koliko i u čokoladi, tj. čokolada je umotana u onaj staniol, a ovdje imate lesonit ubačen u Al-okvir i preko toga ona hrapava folija + pante i metalni zatvarači.
Tek toliko da ne bude iznenađenja ako pogledate iznutra ispod tapeciranog dijela ili ako izvana alatom slućano probušite foliju.
Damir

Odg: Kofer za stanicu

Reply #11
Ja neznan da li je to loše,ali meni se pari dosta solidan i čvrst za te novce.
Na kutevima ojačanja u slučaju pada.S spuzvon se nista ne mrda i sigurno je-ja zadovoljan.
Nije bas da cu bombe drzat u njemu :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Kofer za stanicu

Reply #12
Jel zna netko je li ima kod nas uopce za nabaviti slicnih plasticnih kofera, ala PeliCase.
Ovaj mi je mrvicu pre-mali, obisao sve trgovacke centre i svi imaju isto.
Te ili one jeftikaner plasticne toolboxove.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24