Skip to main content

Topic: F3M kalendar natjecanja 2014. (Read 11189 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

F3M kalendar natjecanja 2014.

Pozdrav,

sezona F3M natjecanja se blizi, brzo ce doci proljece, pa bi bilo vrijeme da napravimo kalendar F3M natjecanja.


Molim ostale klubove neka posalju termine pa da zabiljezim u ovogodisnji kalendar natjecanja.




21.06.2014. - VII. F3M kup MAK-Velika Gorica-OTKAZANO
14.09.2014. - II pokal Aerokluba OSA Kutina

Odg: F3M kalendar natjecanja 2014.

Reply #1
Pozdrav svima,

Odlučio sam da ove godine AK Rudolf Fizir neće organizirati natjecanje u F3M kategoriji.
Rado ću nazočiti na tekmama drugih klubova, ako se ukaže slobodno vrijeme.

Jednostavno me ove godine čekaju neke obaveze i neću se stići baviti s organizacijom natjecanja.
 :(

Lijep pozdrav,
Davor Balažić
Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: F3M kalendar natjecanja 2014.

Reply #2
Pozdrav!!!!

Dogovor je pao organizacija F3A tekme 14.09 2014 (nadamo se da nebude kiše) letjelište Voloder.

Lijep pozdrav!!!!

Odg: F3M kalendar natjecanja 2014.

Reply #3
Poz!!!!!!

Kombi natrpan i čeka 21.06 Buševec.
Sve nas prsti več bole od vježbanja pa smo odlučili ja i Krešo da napravimo pauzu do tekme u Buševcu .Ali još ništa od raspisa  što se desilo?
Pozzzzzzzzz  od OSAAAAAAAAA Kutina !!!!!!!!!!!!!!!!

Odg: F3M kalendar natjecanja 2014.

Reply #4
Na žalost zbog totalne nezainteresiranosti modelara za natjecanja u akrobatskom letenju(čast iznimkama koji smo spali na tako mali broj da je organizacija natjecanja neisplativa i neregularna), MAK V. Gorica ove godine prekida dugogodišnju tradiciju organizacije F3A-M natjecanja.
Nadamo se boljoj situaciji do godine!
Izvinjavam se što otkazivanje tekme nismo stavili prije
Lp, Boris

Odg: F3M kalendar natjecanja 2014.

Reply #5
Tako malo natjecanja u ovoj jadnoj drzavi i onda se tih par odgada koji se organiziraju!

Steta!

 

Odg: F3M kalendar natjecanja 2014.

Reply #6
Nadam se da se ipak vidimo na Kutinskoj F3a naš datum ostaje (za sada) mi čemo u sklopu F3a napraviti mali aeromiting sa obaveznim fry stylom koji če se ocjenjivat i nagrađivati  možda još nešto smislimo da bude sve atraktivnije za gledatelje a i za nas .Čut čemo se kad dođe vrjeme za to .Daleko je 9 mj.

Poz!!!!!!!!!