Skip to main content

Topic: Prvi Zagi :) (Read 33972 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #76
cijeli dan se uredno igram s njim i baš mi je krasan, jedino odozdo sam jedan sloj trake stavio, razmišljam da stavim još jedan, kaj veliš? to mi je prvi zagi koji sam napravio  8)

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #77
još nisam letio pa neznam kaj treba

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #78
cijeli dan se uredno igram s njim i baš mi je krasan, jedino odozdo sam jedan sloj trake stavio, razmišljam da stavim još jedan, kaj veliš? to mi je prvi zagi koji sam napravio  8)


Moj je sa jedne strane žute, a sa jedne crne i opet imam problema sa orjentacijom kada je malo dalje. Da mi nije tako obojan već bi ga x puta izgubio.


Tako da ja mislim da će ti ta jedna traka biti korisna na kojih 20m nakon toga primjećuješ samo boju koja prevladava na tom djelu modela.


Probaj, samo znaj zagi prelazi 250m za svega par sekundi u punom gasu.

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #79
ma znaaam toga se i bojim, volio bih da netko iskusan samnom to poleti, možda u neko skorije doba dok ga ne složim skroz i bude netko letio pa mu se priključim da mi pomogne barem malo :-[


Odg: Prvi Zagi :)

Reply #81
ma znaaam toga se i bojim, volio bih da netko iskusan samnom to poleti, možda u neko skorije doba dok ga ne složim skroz i bude netko letio pa mu se priključim da mi pomogne barem malo :-[



Ako si iz Zagreba, mozemo spojit dvije stanice, pa vjezbati!

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #82
jaoooo jesam,, hehe, kak misliš spojit stanice?

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #83
znam da ću ga slomit, jednog već jesam ali oko tog se nisam toliko trudio već sam ga gotovog kupio

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #84
Spojimo stanice u trener mod, i letis ti dok ne zagusti i onda se jednostavno kontrole preuzmu na prekidac na drugoj stanici!

Nije problem, samo zovi, pa cemo ga poletit!

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #85
Onda možda i nećeš ovoga slomiti samo polako vozi.
Spojiš se sa coljom preko trener porta na stanici i onda ti ga on poleti i kada bude na dovoljnoj visini preuzmeš kontrole i voziš čim nešto zezneš on opet preuzme kontrole i to ispravi.


E da sam to imao možda ne bi slupao svoga 2 puta

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #86
joj mrak, baš mi je drago, Coljo koji si kvart? ja sam na srednjacima, trešnjevka. može broj tel u privatnoj poruci?

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #87
Rudes!

0958385752

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #88
čim ga složim javim ti se, a vjerojatno i prije zbog pitanja nekih, blizu smo jako, ja sam na ulazu u srednjake sa zagrebačke avenije, tu radim, perem tepihe

Odg: Prvi Zagi :)

Reply #89
Nema frke ;)