Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89289 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.



Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #363
Meni to sasvim dobro izgleda :D
I snimka i model
Vortex 3, Explorer, Buffalo, FW 190, Goose, Vision, M80, Chemeleon

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #364
znao sam da postoje stari zeleni,ma zabuna mali zeleni ;)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #365

Opet zanimljiv dan na uvijek dogodovština prepunoj livadi...


Za početak su neki od članova demonstrirali davno zaboravljene vještine stvaranja modela pukom snagom volje


I bi model...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #366

Članovi su tek počeli dolaziti k svijesti kada ih je dočekala nova demonstracija puštanja modela u bespuća atmosfere...


Neka se ptić snađe...kroz osmjeh su rekli znalci

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #367
Razne tehnike su prikazane...pa i nova...direkt iz Japana radnog naziva..."Produžena noga"

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #368

Jedini lumen koji nije pratio nastavu je bio član...kojega od milja nazivaju Forrest...


Kako mu ne damo letjeti zbog sigurnosti građana...njemu je i buka kosilice doživljaj...a kada pored njega proleti kako on kaže "avijon"...sreći nikad kraja...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #369

Jedna od riba na nebu...bila je i Citabria koja još nije uhvaćena objektivom (bar mislim??)...


Kolorit i dizajn jasno daje do znanja da riba Nemo vrlo aktivno koristi svoj PPL

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #370

Uz Nema...iz obližnjeg mora...direkt sa nosača...na trening je došao i rado viđen gost...


O stilu, umijeću i prikazanom mnoge priče su uz oganj izrečene...ali uvijek rado naglasimo "Svaka čast!"...užitak je vražju macu vidjeti kako prede...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #371

U jednom trenutku...članstvo je bilo malo zbunjeno...jedan od modela ekipa iz aerokluba za velike dečke skoro je zbog realnosti zamijenila za pravi...


Slike govore više od 1000 riječi...i tko zna koliko slova...pa neka svatko prosudi sam...pravi ili ne pravi...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #372

I da ne bude sve monotono i opće poznato...jedna velika riba pojavila se u dvorištu...iako vrlo rado viđena i dobro poznata...posada za komandama nije baš bila korektna...


Iako jako lijep scenski nastup...super prilika za fotografiju...zrakoplovni profesionalizam ostao je vrlo nefokusiran...


nadam se da se neće ponoviti...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #373
Subota je bila prekrasan dan za sve modele pa su propuhane razne makine. Tu se fino vidi odlična izrada stopera za modele, da se mogu lagano paliti, a da ostanu na mjestu i nikoga ne pregaze. Ovo je Robert sa Edgom:

http://www.youtube.com/watch?v=d0tKWfFWgCk
samo zemlja je granica....