Skip to main content

Topic: Prijemnik za Spektrum DX6i (Read 2014 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijemnik za Spektrum DX6i

Imam navedenu stanicu, i s njom sam dobio 2 ar6100e prijemnika, od kojih je jedan riknuo nakon što je popio malo mora :)


Malo se gubim sa tim prijemnicima pa bih molio stručnije da mi predlože koje prijemnike gledati/kupiti, best buy ofc. Npr, Da li su ovi poput ar6100e za 10$ sa ebay-a ok?
http://www.ebay.com/itm/AR6100e-6-channel-receiver-for-SPEKTRUM-DSM2-2-4ghz-micro-aircraft-Heli-/321507394686?hash=item4adb55847e
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."



Odg: Prijemnik za Spektrum DX6i

Reply #3
imam i te, nisu mi bas nesto jer mi quad padao iza ledja sam od sebe, presao sam na lemon i sve 5

Odg: Prijemnik za Spektrum DX6i

Reply #4
Gledao sam te orange na hk-u, ali ovi lemon su mi otkrice trenutno :)

Moze li mi netko na jednostavan nacin objasniti cemu tocno sluzi satellite modul?
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


 

Odg: Prijemnik za Spektrum DX6i

Reply #6
Orange sa HKase pokazao odlican, usudio bih se reci bolji od originala. Imam ih trenutno 5-6kom (neke sam i prodao), niti sa jednim nije bilo problema, range test uvjek na razini Spektruma.


Za Lemone nisam nista cuo.


Ukratko i pojednostavljeno, sateliti sluze za anuliranje gubitka razine signala zbog polarizacije antene. Dakle kod montaze satelita antene treba postaviti pod 90 stupnjeva jednu u odnosu na drugu kako bi se iskoristila funkcionalnost 2 (ili vise) satelita.

Odg: Prijemnik za Spektrum DX6i

Reply #7
Hvala svima,


naručiti ću lemone za sada.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."