Skip to main content

Topic: Gdje je nestao oglas? (Read 16316 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje je nestao oglas?

Bok!

Prije dva dana sam postavio oglas i nema ga više po oglasima, niti na popisu mojih postova.

Kako ne znam tko su moderatori, ne znam koga pitati što se dogodilo.

Pozdrav

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #1
Oglas nije bio prema pravilima postaljanja,
Polako se dotjeruju oglasi i svi će doći na red ako nisu postani prema pravilima, idemo od novijih prema starijima.
Moderator sam ja za oglase.

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #2
Mozda bi bolje bilo prvo upozoriti korisnike kako bi mogli ispraviti greske....

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #3
Korisnici procitaju pravilnik ponasanja na forumu, zato i postoji

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #4
Budimo realni, koliko korisnika procita pravila? :)


Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #6
Ja se ne čudim, zaboravio stavit cijenu, tj. stavio link na drugu stranicu gdje je sve, sorry, više se neće ponoviti  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #7
Nisam stavio cijene, a dobro, ide novi s cijenama...

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #8
kaj se i prodano briše?

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #9
znaci oglas s poantom "cijena po dogovoru" ne dolazi u obzir..klap klap..kao i politicari..uvodi se red gdje ga ne treba.sry,to je moje osobno misljenje i ogradujem se od svih vasih komentara  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #10
Moje mišljenje: ako cijena nije navedena, smatra se da je - nema.  Predmet oglasa se dakle poklanja !
Alternativa je dakle, napisati cijena: 0 kuna, ali to je samo dodatni trud. ;)
Damir

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #11
Tako treba nek se pravi red, bilo je i vrjeme.
Nedavno sam na dropbike forumu stavio oglas gdje nisam naveo godinu bicikla.
Isti dan je oglas izbrisan i moderator je posalo PM i kaže  da stavim godinu proizvodnje.
Nema budem stavio kasnije, nego se oglas odma briše, pa ti stavi kasnije ali oglasa nema dok se pravilno ne postavi.
Osobno podržavam ovo i svaka čas onome tko si je uzeo vremena da to dovede u red, jer ja osbno nebi imao volje da to radim.
Samo napred, treba se dovesti u red i sve ostale podforume, isto tako trebalo bi se uvesti da kako početnik i novo registrirani korisnik ne možeš postati oglas ako nemaš odgovorajuči broj postova, da te ljudi mogu upoznati i da znaju sa kim imaju posla.
Pa nek se i samanji količina ljudi, ali bar nek ostanu oni koji se pridržavaju pravila foruma.
 

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #12
+

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #13
kako rekoh,kurchenje bez razloga s zazivom na paličarimo bez razloga.valjda je tu puno murije pa nek se zna.

koliko vas gleda oglase?
koliko vas CITA NAZIV OGLASA?
koliko vas ima kulture NE ULAZITI u oglas koji te ne zanima i nemas namjeru ista kupiti?
koliko ima vas da vas je briga sto pise u oglasu gdje se prodaju sablje za 450ku a vi ste zadrti jedrilicar?

naravno,diskutiramo i ne pada mi na pamet dovoditi u pitanje odluku vlasnika foruma. rasprava je i pozeljna stovise.

pa stoga sve i pisem jer zaista ne razumijem zasto bi se obrisao neki oglas samo zato jer nema cijenu..ako te oglas zanima, imas PM, upitas za cijenu, dobijes li odgovor sve 5, ne dobijes ides dalje i puca ti kita jel on pismen kulturan ili kaj vec.
kaj se tice dropbike foruma tamo su debili od moderatora kao i dobar dio ekpe pa oni nisu nikakav etalon mjerila vrijednosti kvalitete "oglasnik" topica.to govorim iz vlastitog iskustva jer kada dodes kulturno, SVE navedes, a oni kao sto je to na forumima uobicajeno, flejmaju jer su prepametni i ponudeno smatraju losom ponudom, jer eto oni znaju sto i kako, sve mi ovo izdrkavanje s cijenama isto tako tu slici. daj pametnima vjetra u leda da jos bolje uvelicaju svoju pamet s komentarima:ovo je preskupo ne vrijedi to toliko bla bla.

zato to i pisem jer lijepo je vidjeti fino napisan oglas, no odvratno je iritantno na tako lijepom oglasu,pa bio on zaista nerazuman, citati debile sa svojim umnim komentarima oko cijene. svaka roba ima kupca i kaj vas boli kako tko hoce prodati svoje stvar? cemu se uzjebavate oko toga? ionako je realno da jedan oglas vidi najmanje 80% onih koji uopce nisu zainteresirani, ali eto, svrate jer nemaju drugog posla  ::)

naravn,biti ce po gazdinom,no trosite energiju gdje je ne treba.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #14
Mislim da ipak nisi u pravu, pogotovo kad generaliziraš.
Prvo zato sto vrijeđaš ekipu s drugog foruma, uključujući mene.
Nijedan od nas dvojice nije onaj tko bi trebao govorit tko je mjerilo vrijednosti u ikojoj rubrici, ti zbog svog agresivnog pristupa, ja zbog malog broja postova.

U pravilima foruma piše da je oglas bez cijene nevaljao.
Oglasnici su na ogromnoj većini foruma najuređenije rubrike i osobno su mi mjerilo rada admina na forumima.