Skip to main content

Topic: Gdje je nestao oglas? (Read 16315 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #30
Nebu bilo trolanja...nije ovo bas klasicni forum da ce se takve stvari desavat....par ispada i to je to, sumnjam da ce netko sad prcat ekipu za cijenu (osim ako se netko tko ovo cita bas zainati :D )

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #31
al to i je poanta..shvacanje bezrazloznog istiskivanja energije uzalud ;)

nekad neki i shvate ::)


zed,znas kaj bi bilo najbolje. da oglasnik funkcionira na principu zakljucanih oglasa. das oglas, zakljucas, i ko zeli javi se na pm a ko ne nek ide svojim putem. kaj ne?

no,lijepo se igrati demokracije u pjescaniku..jedni namecu pravila, oporba se protivi..treci gledaju iz kuta..i svi na kraju sretni  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #32
Slazem se.....

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #33
i meni je došao email da mi je XY obrisao oglas.....


Ako je odluka admina da se ide u čišćenje onda se pošalje masovna poruka korisnicima da srede kaj misle rediti iz tog i tog razloga.... a ne na ovaj način



moj komentar na to sve je .... B.M.K. za obrisane oglas ali


malo vas se sječa što je bilo sa forumom/forumima kad su se počeli brisati postovi .... (oglas isto spada u post)


nemam pojma koliko ih je obrisano a i ne tiće me se ali ono što hoću reći  na masu oglasa je bilo boljih rasprava o nekih stavarima nego na pravim temama...

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #34
recimo,idem prodat svoj omiljeni multi

[attach=1]

pa kolko da stavim cijenu..koju god da stavim, malo je :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #35
Jes, jes, ali splasnula je nadobudnost  :D
MAK Zapad

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #36
A gle Građanin,daj se ti malo razgovaraj shodno svom nicku...svaka druga ti je debil onaj,kreten ovaj trol itd...pod broj jedan u 95% slučajeva nit ne trepnem na oglas koji nema cijenu(dobro je neko napiso da koda ljubavna pisma šaljem na PM)nemam vremena nit slat nit čitat PMove(ovo PM si prevedite kak oćete ja znam kaj meni znači)...cijene ne stavljaju oni koji love u mutnom i oće zaj***t nekog ko je tu novi pa mu uvalit neš kaj toliko ne vrijedi I KAJ SI SE SAM ZEZNUO U KUPOVINI..ja to nemrem gledat i rado ću TROLAT da nekog spasim zajeba(da je bar meni neko pomogao kaD SAM PRVI PUT QUADA KUPIO,AL JBGA MAJSTOR JE BAŠ ZATO STAVIO OGLAS NA NJUŠKALO)..fino staviš cijenu i link di si kupio,to je za mene oglas!a ako ti se ne sviđa kae neko napisao lijepo pobrišeš....ČUJ OGLAS BEZ CIJENE,KAJGOT!!!!!
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #37
A da staviš oglas za quad sa mačkom(za koji neznaš cijenu,a tko onda zna?!?) osobno bih se svojski potrudio da ti natovarim na vrat društvo za zaštitu životinja pa ti poslje dokazuj jesi li je utamanio ili je uginula....taj sa mačkom morao si je lagano promijeniti sve mailove i slično koliko čujem
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #38
samo da kazem.. pravila o oglasavanju postoje možda ne od samog postanka foruma ali od samih pocetaka koliko se sjecam da..


dakle odavno je napisano  kako se ponasati na forumu, s druge strane ako brzo vozis kazne te,porezi se dizu i tko vas pita pa svi sute ko pi...e,   ovdje ti izbrisu post i s razlogom jer pravila postoje, zamislite kako bi izgledao forum da se ne pravi reda, za puno toga  se i ne zna.
moderatori nisu extremni, sjetite se da to rade samo da bi clanovima koristenje bilo ugodnije .


Lp Zoran

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #39
Potpisujem,i hvala administratoru jarun 75 kaj si je dao truda proć kroz stotine i stotine oglasa....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #40
smijesno...da joj nije i sprovod trebal platit..mislim, ekipa ima cijeli zoloski vrt na zidu pa nikome nista ali buka oko jedne krepane macke.jooj,kak bezobzirno od njega. u apolo ga odmah strpat i na put po svemiru jer je zlocest.i po guzi dat.nikad kraja ljudskoj gluposti.

a kaj se tice etiketiranja, da, svakome cu reci da je debil tko ulazi u tude postove i pravi se vazan. nitko kao ni ti nije duzan niti je nekakav heroj ako se uplice u neciju prodaju.
bez uvrede.
to je neukusno i odrazava njegov karakter.ne bauljaj da nekoga spasavas jer je to smijesno.naucite se kulturi pa vas se nece etiketirati.puno previse dugo sam na forumima i gledam to vec dugi niz godina,taj samoprozvani heroizam..kada se ekipa strucnjaka na svojem forumu preserava omalovazavajuci tude misljenje,znanje i tudi novac.
stoga,ima puno boljih mjesta za heroizam nego neciji oglas ;)

neznam kako te moze biti briga ako koja dilajla ima presmijesan oglas..pa se nade jos veca da to kupi..ili si samouki psihijatar pa lijecis ljude.kapa dole :)

pogotovo je neukusno sto to radis jer si se ti nasukao prije.mozda bi trebalo da razmislis zasto?zasto nisi potrazio savjet..zasto nisi surfao..zasto nisi bio mudriji..no s lakocom ces iskomplicirati neciju prodaju vrijedajuci prodavaca.a zasto ne napises knjigu "kako se ne nasukati kupovinom preko oglasa" i zaradis koji dinar umjesto da ovako s nekakvim cudnim likom gradjaninom trosis vrijeme raspravljajuci se ;)

a i uostalom ako cemo o etiketiranju,vidis da si i ti sklon tome.zasto nazivas prevarantima one koji nemaju cijenu?ama bas svi su prevaranti?ok,neka su. no zasto ti je onda potreba ici u oglase sa cijenom i tamo praviti reda ako su tamo svi posteni..ili nisu?cemu onda cijena kad su svi prevaranti..nisu..jesu..hmm..predlazem lijepo da idemo na livadu,pivica,pricamo,zeka...a prodaju ostavimo postenima i muljatorima u ovim virtualnim vodama  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #41
potpisujem zorana.
odavna su pravila na forumima.no to ne znaci da je svako dobro.ili da ga ne treba prema potrebi drugacije primjenjivati.ako je praksa pokazala nesto drugo ne treba propagirati nesto sto je propisao broj 1  ;)

marijanu svesrdno hvala kao i drugim moderatorima koji drze forum operativnim.forum je sasvim u redu,a ova rasprava bi trebala ostati sto i jest..rasprava u jednom topicu.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #42
stari moj,i ja sam dovoljno dugo po forumima pa znam da sa takvima ko ti ne vrijedi raspravljati...ti buš svoje ja svoje..zašto nebi svatko iznio svoje mišljenje bez osude onih koji rade drugačije ali i bez vrijeđanja...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #43
suglasan.stoga sam se i ranije ogradio da je ovo moje misljenje i ne namecem ga vec iznosim.zapravo kao sto kazes,s ovakvima se ne vrijedi raspravljati.vidis da se razumijemo.

stoga,livada i uzivancija  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #44
Prava osoba se našla pričat o neukusnom ponašanju...prvo pitat roditelje kak su te odgojili da imaš 7 psovki u svakom postu pa onda možemo ozbiljno razgovarat.