Skip to main content

Topic: Kampiranje i letenje Prelog (Read 3136 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kampiranje i letenje Prelog

Zanima me da li je ko od  modelara zainteresiran za kampiranje i letenje na mjestu gdje smo prošle godine imali meeting, u Prelogu, krenuo bi u proljetnu organizaciju ako bude zainteresiranih.
Organizirao bi to sve zavisi kako je ekipa zainteresirana.

Sve ideje, sugestije pišite ovdje.

Ovo sve radim isključivo iz razloga kaj moram rezervirati letališće do 14.02.2014.
Letališće za meeting dana 06-07.2014 godine je rezervirano meeting ide.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kampiranje i letenje Prelog

Reply #1
Ja sam za, predlažem datum 21.6-22.6.2014
to je vikend nakon zadnjeg dana škole :P
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Kampiranje i letenje Prelog

Reply #3
Moj je prijedlog da se proljetno letenje u Prelogu  organizira kao cijelodnevno subotnje letenje zacinjeno rostiljem i picem. Letilo bi se od jutra do kasne veceri kada bi se mogli okusati nocni letaci. Spavanje.u satorima ostavimo za one koji to zele. Tako da se poklope par subota lijepog vremena bilo bi super :)





Odg: Kampiranje i letenje Prelog

Reply #4
Moj je prijedlog da se proljetno letenje u Prelogu  organizira kao cijelodnevno subotnje letenje zacinjeno rostiljem i picem. Letilo bi se od jutra do kasne veceri kada bi se mogli okusati nocni letaci. Spavanje.u satorima ostavimo za one koji to zele. Tako da se poklope par subota lijepog vremena bilo bi super :)

Smiljko dogovoreno
Rezerviral sam vec prošli tjedan vikend u 5 i vikend u 6 mjesecu isto tako i vikend fiksno u 9mj kad je meeting
Po izboru odlučimo koji dani ili u 5 ili u 6 mj i idemo. Još je rano ali da imamo opciju.

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: Kampiranje i letenje Prelog

Reply #5
Decki, progressof i ja letimo tamo svake nedjelje kad je super vrijeme, pa ako se tko nađe u blizini nek navrati
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog