Skip to main content

Topic: Varazdinski NLO (Read 22568 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Varazdinski NLO

Reply #2
e da, situacija se tako zakomplicirala da su iz PU Varazdinske zatrazili podatke o osobi koja je upravljala letjelicom tako da nekom zalijepe prijavu za dovodenje u opasnost zivota i imovine opce opasnom radnjom ili sredstvom + remecenje javnog reda i mira i ostalo sta se veze uz to...samo je bilo pitanje dana kad ce poceti i gdje


Odg: Varazdinski NLO

Reply #3
..... i kud bas u Varazdinu! :(


Sent from iPhone using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Varazdinski NLO

Reply #4
ne čudi me uopće... nažalost ima imbecila među modelarima..  i kaj je najgore jedan takav pešovan će ga smjestit svima Vama koji
brijete na FPV i multije i isprovocirat zakonodavca da donese neki sjebani zakon ili zabrani nešto u širem smislu, pa će svi popušit...
 >:(



Odg: Varazdinski NLO

Reply #5
nije sve tako crno kak davor priča... ali nije ni sve baš bijelo  :)

postoji opis osobe koja je upravljala modelom: visok, duža kosa, neobrijan.... ali ko bi poznal svakog modelara u hr....
također postoji i opis auta od osobe koja je upravljala... karavan zg tablica

letenje iznad strogog centra grada, iznad stotina ljudi "nije fora" pa se modelarski centar nakon kaj su nas kontaktirali odmah ogradil od ove radnje... jer nitko od varaždinaca ili naših članova iz drugih županija nije letel...

isto tak ovo kaj piše da je hexa... je čisto nagađanje, zna se samo da modelček nije bil mali jer pristojno se čul i videl na visinama od oko 80-90m




Odg: Varazdinski NLO

Reply #6
upravo si opisal Robija iz HeliFotoa :D

Odg: Varazdinski NLO

Reply #7
upravo si opisal Robija iz HeliFotoa :D

meni on nije pal na pamet jer se pod ovo visok misllilo odmah i na mršav
+ kaj on ne vozi karavan... bar kolko se ja zmislim


Odg: Varazdinski NLO

Reply #9
Da je bio iznad 300 metara nema sanse da ga vidis osim dvogledom.

Odg: Varazdinski NLO

Reply #10
Letjelica je X8 sa oznakama "****" i ZenMuse 5D gore...jako brzo se dodje do detalja  8)

Odg: Varazdinski NLO

Reply #11
Glupost je neunistiva .Izgleda da se zna tko je letio ali nitko nece reci

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Varazdinski NLO

Reply #12
Ako nista drugo onda nije bar neki retard s phantoom-om kao sto smo vec navikli od tih ''modelara'' ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Varazdinski NLO

Reply #13
upravo si opisal Robija iz HeliFotoa :D
koliko ja znam robi leti x8 a ovo je bila hexa  : :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Varazdinski NLO

Reply #14
To ovi s dozvolama za snimanje rade spacku drugim modelarima, tako da im nebi uzeli koju kunu!