Skip to main content

Topic: Osijek - Air Show (Read 20950 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Osijek - Air Show

Nakon 42 godine od posljednjeg...ove godine 21.06. Prvi Jubilarni  :D Osijek Air Show.

Tko može doći, bit će dobrodošao.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #1
Odlično, dolazimo  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Osijek - Air Show

Reply #3
Program:
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #4
Ovo se NE propušta!
Nadam se da ću si naći zamjenu na poslu  :'(  i stižem :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #5
Budući da imam dosta upita modelara o tome da li smiju ili trebaju ponijeti i svoje modele na Osijek Ait Show, moj odgovor je da, i to je poželjno. U razgovoru sa organizatorom iz našeg kluba, a kako i piše u samom programu, možemo svi skupa letjeti cijelo prije podne, dakle do 15:00 h (ako nam toliko izdrže baterije, no ne sekirajte se, u našoj modelarskoj kućici na aerodromu oko koje ćemo biti smješteni, struje ima, pa možete i puniti baterije ako ponesete punjače) kad počinje akro program . U to vrijeme letenje sa modelima neće biti dopušteno iz sigurnosnih razloga za letače "pravih" modela.  ;) Osim toga, i ja osobno bih to malo gledao, tako da i nije neki bed.
No nakon 17:45, kada pravi piloti odlete...mi možemo nastaviti (dani su duži i do 21:00 h je praktički dan) dok nas mrak ne otjera ili dok ne ponestane pive  :D :D
Kasnije ću napraviti mapu na google mapsu kako najjednostavnije ući na aerodrom i doći do modelarske kućice.
Kolege koji dolazite sa modelima, bilo bi dobro da dođete prije 10:00, najbolje oko 9:00, zbog predviđene gužve oko ulaza, a i da imate vremena parkirati, raspremiti modele i sunuti koju rakijicu.


U slučaju lošeg vremena rezervni termin je nedelja 22.06.2014.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: Osijek - Air Show

Reply #8
Još dva dana.....
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #9
Mali update.
Kolege modelari koji dolazite sa svojim modelima, ulaz na aerodrom vam je omogućen sa autima (ostali ne smiju autima).
ukratko, na prilazu stoje zaštitari, ako vas oni kojim slučajem ne puste (pogledajte i kartu za prilaz modelarskoj kućici), nazovite me na mob 0912316402, ja ću biti u radio vezi sa njima i osigurati vam prilaz autom,oni imaju upute da se puste samo i isključivo modelari (naravno morate imati model u vozilu) koji dolaze na Air Show, ali eto , za svaki slučaj.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #10
Kakva je situacija, odnosno zainteresiranost modelara? Ako bude sve po planu dolaze 3 ili 4 iz Medjimurja...


Odg: Osijek - Air Show

Reply #12
Krajnji rok ?

Pa oko 21:00, al sumnjam da će ikoga biti tamo :D

Kad god možete, cjelodnevni skup je u pitanju.
LP
Čok
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #13
Znam da je u ranijim postovima bilo govora o tome da bi bilo poželjno doći do određenog vremena.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #14
Kakva je situacija, odnosno zainteresiranost modelara? Ako bude sve po planu dolaze 3 ili 4 iz Medjimurja...
Zainteresiranost je odlična, neki su već i jučer bili kao kolega s foruma phantom25 iz Vinkovaca, koji je došao malo poletiti sa svojom Extrom od 2m , čisto da bude spreman za sutra :D
Znam da dolaze 4 momka iz Čakovca, čuo sam se s Markom.
Bit će tu svega, jučer smo sastavili 3metarsku cessnu, koja je stajala 10 godina, ručni rad starog modelara, završio ga je 2004te, poletio 2 puta i od onda stoji.
Kresnuo je iz prve :)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.