Skip to main content

Topic: Osijek - Air Show (Read 20952 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #31
Odlično! Bit će i jedan zračni snimak ali ga moram prvo obradit tj. zrezat.  :)

A evo i glavne atrakcije HRZ  :)

COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - Air Show

Reply #32
Poštovani kolege modelari.
Želim vam se zahvaliti svima što ste posjetili naš prvi Air show, potrudili smo se koliko smo znali i mogli za prvi puta.
Vrijeme nam baš nije bilo idealno zbog jakog vjerta, ali na to nismo mogli utjecati.
Nemojte nam zamjeriti za greške i propuste, kojih je naravno bilo.
Drago mi je da sam vas sve uživo upoznao, mada sam zaboravio sva vaša prava imena, pa ću vas uglavnom upamtiti po nickovima s ovog foruma.

Nadam se da će slijedeće godine biti ljepše vrijeme i da ćemo se opet okupiti u još većem broju.

Čok

http://www.youtube.com/watch?v=j5TzQy8Fnv0
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #33
 I od mene , sve pohvale Osjećanima za organizaciju i lijepo druženje u svima nama dragim aktivnostima, dan za čistu DESETKU  ! ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Osijek - Air Show

Reply #34
Varaderu i ekipi sve pohvale za dobru organizaciju.
Pohvale i kuharu za slavonski čobanac  :D :D :D.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #35
Pohvale organizatorima, stvarno smo se zabavili :)
Cheers


Odg: Osijek - Air Show

Reply #37
pohvale organizaciji, bilo je super, vrijeme mi je proletilo, drago mi je da sam dosta kolega upoznao osobo, jedino na što sam ljut a to je što se nisam namazo kremom po licu, izgorio sam kao rak!!  :D

Odg: Osijek - Air Show

Reply #38
Evo još malo fotografija. ;)

Odg: Osijek - Air Show

Reply #39
Zelio bih zahvaliti domacinima na srdacnom gostoprimstvu, super druzenju i ukusnom cobancu ;-)  Drago mi je da sam osobno upoznao nekolicinu forumasa, susreo se sa starim poznanicima tako da mi je bilo sve u svemu prekrasno se vratit nakon 12 godina na Cepinski aerodrom... Nadam se ponovnom vidjenju dogodine, i da jos jednom zavidim Vam na infrastrukturi a pogotovo asfaltnoj pisti kojom raspolazete :-)

Odg: Osijek - Air Show

Reply #40
Hvala organizatorima na izvrsnom programu. Ovo mi je prvi puta da sam bio na aero-show-u, a nadam se ne i posljednji.

Jos nisam stigao pregledati sve snimke koje sam snimio, a nisam ni siguran da cu moci (ne znam dali ovaj Raspberry PI to moze, ostao sam bez laptopa). Bilo je ugodno druzenje, dobar cobanac, totalna uzivancija. Probat cu prebaciti sliku ili dvije, tek da vidim dali je to moguce.

(nije uspjelo, file preveliki, a neznam kako da smanjim)

LP,
milan
---




Odg: Osijek - Air Show

Reply #44
To je neki stari snimak video je iz 2007 :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk