Skip to main content

Topic: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin (Read 61800 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #15
Ako vrijeme bude bilo kolko tolko ok,i ako mi brat nebude bio previse alkoholiziran(ipodairbursh),onda dodemo nas dvoje i Marcijan!  ;) ja sam mislio probat nesto s onim balonima no nemogu se odlucit za sta i nisam siguran da cu doc tako da mene mozete stavit pod upitnik  8) pozz Matija

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #16
ma dečki, nemojte da vas prognoza uplaši  :)

dođite na ugodno druženje, ponesite modele za izložiti na ograđenom prostoru a za letenje nije nikakva sila, nikog ne silimo a opet svatko može na licu mjesta odlučiti dal ide u zrak ili ne.....

za sad je odlično kaj se tiče vjetra, a pokoji oblak nas ne plaši  ;)
mi se nadamo da bude vrijeme poslužilo, prognoze su malo netočne i svaki dan se mijenjaju tak da ništ ne vjerujemo do subote....

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #17
dolazi i nas iz dugoga sela nekoliko...


Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #18
znam, čul sam se sa Denisom....
dojdite u čim večem broju  :)


Šator imamo spreman, dimenzija 10 x 2,5m, vojnički pošteni šator, zatvoreni.....  + više tendi, nadstrešnica i ostalog....
uglavnom bude dovoljno za sve ljude....


MCV sutra (subota) od jutra ima akciju pripreme, postavljanje stupova, mreže, šatora, grijalica u šatoru, točionika za pivu, vino.....  i sve potrebnog za nedelju.....
a da bi bili sigurni da nam te stvarčice neko ne popali preko noći, organizirali smo dežuranje  ;)

e sad, pošto smo složan klub i nemremo nikog samog ostavit da prezimi sa subote na nedelju.... spojili budemo ugodno sa ugodnim i napravili feštu subotu na večer, da testiramo dal je sve propisno postavljeno  ;)

pozvani su svi da nam se pridruže, balona ima dosta, helija također, reflektore imamo, agregat je pun....  rade se umetci za balone sa diodama, tak da bude nočnog leta i nočnog leta pod utjecajem alkohola  :D ....


znamo da nije baš najidealnije doba godine za takve akcije, ali imamo dovoljno grijalica da u šatoru bude taman za kratke rukave
tak da za najhrabrije poziv vrijedi  i za subotu na večer ;)

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #19
Kakvo vrijeme ocekujemo u nedjelju?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #21
dečki najte coprat, vreme bu lepo!!!!!

vjetar 2-3m/s max.

oblačno bude..... ali kaj sad.....

šatora imamo, klupe imamo, tende imamo, opremljeni samo sa grijalicama......

i to je to, dojdite na druženje i ne pitajte za vrijeme  ;)

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #22
ja gledam ovdje http://pljusak.com/trnovec1/wx.html
trebalo bi poćeti padati oko 5,6
strong, light and cheap - choose two

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #23
sigurni smo vrijeme bude dobro i ne zanima nas ostalo  :)

sve ide po planu, okupljanje od 8 pa na dalje !!!!

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #24
ma vreme bu dobro , sigurno   ;D ;D
dx9-xd8-gobac630

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #25
Po prognozi vreme nebu ok,ali ovi svako malo zahebu nekaj pa je uvijek kontra onog kaj vele.
Ali kak i DEX veli tu su grijalice.... ;)
Robert

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #26
Vidimo se definitivno !!!

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #27
OOOOOOO uf ja sam otpao za sutra  :( uletio mi posao :) koiji ne mogu odbiti(JBG. pare ;) )

ali se vidimo u Varaždinu jednom za vikend dođem u posjetu, lipo se provedite i navozite.


lp lija

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #28
danas je vrijeme bilo savršeno, i sutra bude identično do večeri....
nema potreba za gledanjem prognoze sve je pod kontrolom

cijeli dan od jutra obavljamo stvari......
150L piva, neš malo manje vina, sokove ne brojimo makar ih ima jer su nebitni  ;)
čevapi, grah, kesteni.....

evo, to je to u kratko, idem sad na livadu, na feštu u šator  ;)
pozz i vidimo se sutra  :)

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #29
vidimo se sutra dolazim ja isto iz samobora...