Skip to main content

Topic: KKmulticopter novi firmware (Read 10155 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: KKmulticopter novi firmware

Reply #30
povecaj komande na stanici krava te ubola a ne osjetljivost na plocici

Odg: KKmulticopter novi firmware

Reply #31
znaci ne na minimum kako pise stavit roll nego na maksimum ostale nomalno 50% cca?
i koja onda kombinacija palica ide za revers
roll?
pitch?
yaw?

roll - reversanje gyroa
pitch - stick centering
yaw - esc throttle range

potenciometri su na KK, njih na min, u jednu stranu ovisno kako ih atmel prepoznaje, obično obrnuto od kazaljke sata
(ali neki ih vide kao obrnute pa je minimum u smjeru kazaljke sata)
a komande na palici na 100% dual rate, da bi KK prepoznao komandu koju daješ.

Odg: KKmulticopter novi firmware

Reply #32
jes, na ovom sw koji ti imas ide u desno minimum, priv potenciometar skorz u desno - roll pot

Odg: KKmulticopter novi firmware

Reply #33
sve mi to jasno ali revers gyra i dalje nije.

znaci imam otklone kad tiltam quad(xmod) naprijed nazad, nemam otklone lijevo desno posto treba revers napraviti gyra za lijevo desno.
ujedno kad ga zakrecem pojacava motore jer treba revers napraviti. e koja kombinacija palica ide za revers (tilt nap./naz, tilt lij, des. zakretanje lije. desn.)

jer ja po onim manulima i ne kuzim ja sto uspijem revers napraviti je sam za naprijed nazad gyra.

Nadam se da si skuzio moj problem tj. pitanje.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

 

Odg: KKmulticopter novi firmware

Reply #34
Potenciometar skroz na minimum,spoji bateriju i kad ti uđe u program mod pomakni komandu koju hočeš reversnuti i trebala bi dioda registrirati ako si kaj napravil,otpoji bateriju i to je to,a ako imaš više komandi za reversnut ponovi postupak.
Robert