Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 316844 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #105
Informacija za sve poštovane motorizirane kolege sa splitskog područja : Danas do 1200 sati održava se maraton  u čast Svetog Duje,pa su sve gradske  prometnice blokirane...teško je ocijeniti kojim redoslijedom.Savjet je da se ne napušta parking ispred kuće prije spomenutog vremena... :'(
Doviđenja na Piketu nakon ručka.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #106
Jeste bili kako je bilo ima li sta slika?dosao bih i ja ali me uhvatila neka viroza nemogu mrdnit iz kuce


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #107
Evo dragi Runje ...šaljem ...bilo je interesantno , žao mi je što si bolestan...drži se ,vidimo se. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #109
Iman ja par videa od tome fullsize pilota,samo cu ga malo uredit doma jer ima mutnih dijelova.
Teško ga uvatit kad ide ko raketa :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #110
Inace danasnji dan bolje za poželit nebi moga zamislit,predivno,šteta šta nas se nije više okupilo
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #111
Ajme tako mi je zao sto nisam mogao doci,ali biti ce jos dana i jos prilika da se skupimo!


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #112
a ja nikako da uvatin malo vrimena posal pa opet posa pa klapa ,,, al evo nadam se da cemo se uskoro brzo vidit i druzit svi skupa uz neki rostilj  ;D  a mogla bi past i koja pisma :D
svaka čast :)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #113
Živio Duje ,ma važnije je da nas poslikaš sa GoPro,jer nema niko poštenu kameru ...a kasnije možemo pojist koji ćevap.... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #114
A moze nas slikat kako jedemo cevape


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #115
danas doletjela iz lindigera nova ptica :) cim se vrime popravi leti u nebo ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #116

Znaci nedilja  :) [size=78%]http://www.accuweather.com/hr/hr/sinj/115630/daily-weather-forecast/115630?day=6[/size]
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #118
sta se tice vikenda nadam se da ce vas vrime posluziti :)  ja opet imam neodgodivih obaveza tako da sumnjam da cu biti :(  sutra se nadam easy glidera lansirati u nebo,a mogao bi i Mes navratiti jer smo se nesto dogovarali.


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #119
Ja isto nemogu ni ovaj vikend jer moram raditi ali se nadam da cu do vikenda uspjeti napraviti remaiden onog jeta kojeg sam zakucao u zemlju zbog krivo okrenutih kontrola[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]!Sandro bio si u pravu


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan