Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 316607 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #420
@Mirko ,Ti ćeš biti u našim mislima... 8) ...i drago mi je da si nabavio capacity controller jer to je prava stvar na terenu... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #421
Odradio neuspješan testni let malo vjetra i koliko sam uspio shvatiti što je bilo cini mi se da nisam pogodio kut motora jer mi je model iz ruke odmah poletio pravac dolje,u trenutku kad sam ga htjeo podignuti on krene malo gore i desno buum livada,težih oštećenja nema ali sve što je moglo s njega otpasti je otpalo(poklopac elektronike,vertikalci i push plate!!![emoji36][emoji36][emoji36][emoji36][emoji26][emoji26][emoji26][emoji26]


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #422
@ Runje,žao mi je  :'( ali prespavaj i sutra ćeš imati jasniju sliku. :-X
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #423
Mislim da znam u čemu je nastao problem,naime kako sam izradio veći nosač motora samim tim sam ga i podigao za 50mm tako da mislim da je to glavni krivac!slijedi saniranje štete i nadam se kroz koji dan opet testni let![emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #424
@Runje , da izgleda da si povećao polugu za 50mm ,a to je puno u svakom pogledu.....ideš dalje i dobra zabava...Živio
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #426
Tooooo...Predsjedniče... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #427
Evo ja i toni idemo malo na piket pa ako netko ima volje nek nam se pridruzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #428
Dobra zabava i javite kako je bilo... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #431
@Skipi , moja želja se ostvarila... :) ...sada se veselim snimanju iz zraka na Piketu kada dođeš na godišnji.Inače kvalitet snimke je vrhunski,uzimajući u obzir da je preko YouTube-a...Primi veliki pozdrav i svako dobro ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #433
@Runje super to tebe ide ,samo nastavi tako  ;)  lipo je da se s vrimena na vrime  uvik netko novi zainteresira jos samo da se dočepat prostorije u hangaru pa da klub bude klub u pravom smislu rijeci i misto di mozemo  to sve podignuti na jednu razinu vise 8)
@Mes ovo moje zujanje mini quadrocopterom je vise igra jer nemam uvjete za nesto sa krilima,a ne mogu stati skrstenih ruku i gledati kako uzivate :)  usput cu savladati i letenje quada pa ko zna mozda me pukne da kupim nesto vece sa kamerom,sta se tice snimanja i slikanja mislim da to nije problem samo malo vise volje jer danas svatko ima mob. Kad dođem u 8.mj. na g.o ne brini bice snimaka,znas mene ;D  do tada zelim vam dobru zabavu i puno lipog vrimena.