Skip to main content

Topic: sab goblin 630 (Read 43779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sab goblin 630

Reply #15
Bez ljutnje, zašto mi svi skupa ovdje na ovom forumu kupujemo bedastoće koje se zovu RC helići i ostala oprema :D
Iskreno ja sam ga izbidao na ebayu za cijenu Bestxa a o njegovim karakteristikama najbolje pročitati HC3SX forum .

Pa ak već plačaš za gluposti, onda se potrudiš da što manje platiš. A ak si ga ti izbidao na e-bayu, ak si dao više od 150$ onda su te zaje..
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: sab goblin 630

Reply #16
Kao što sam i mislio  i već jednom napisao ...na ovom forumu najbolje se ne javljati 8)

Odg: sab goblin 630

Reply #17
Kao što sam i mislio  i već jednom napisao ...na ovom forumu najbolje se ne javljati 8)

Šta sad ovo znači? Ak nekaj napišeš, budi spreman stajati iza toga... i diskutirati, a ne flejmati. Objasni zašto si ga kupio, što ti je dobro, zašto tolko košta itd.

Ako ja velim da ne znam zašto netko to koristi i da mi to nije jasno, onda prvo što pomislim je da ne znam nešto o tome i da mi nije jasno (želim reči da nikoga ne napadam, još sam i napisao "bez ljutnje"). Trenutno moje mišljenje je da je HC3SX bacanje novaca. Nemam ništa protiv toga da me netko razuvjeri.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: sab goblin 630

Reply #18
Stvar je ukusa a o ukusima se ne raspravlja.

Netko voli crnke neko blonde, to je tako. Da je hc3sx skup, je i ja osobno ga isto ne bi kupio (niti nisam) ali da ima puno sretnih korisnika, ima. Bezveze je potezati tu temu sada (pogotovo jer tema nije fbl kontroler nego goblin 630), svatko svoga konja hvali. Peace.

Odg: sab goblin 630

Reply #19
Stvar je ukusa a o ukusima se ne raspravlja.

Netko voli crnke neko blonde, to je tako. Da je hc3sx skup, je i ja osobno ga isto ne bi kupio (niti nisam) ali da ima puno sretnih korisnika, ima. Bezveze je potezati tu temu sada (pogotovo jer tema nije fbl kontroler nego goblin 630), svatko svoga konja hvali. Peace.

Nije ovo stvar ukusa. Mene čak ljuti kada netko tolko ide naplatit fbl controller. I onda kada vidim da ga netko koristi me još više naljuti. Ali opet velim, otvoren sam da me se razuvjeri, to je sve. Ako ti smeta što je to u ovom threadu slobodno otvori thread "HC3SX".
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: sab goblin 630

Reply #20
ma ne smeta meni ništ nego mi je bed gledat vas kak se ljutite.

sorry ak sam vas prekinuo

Odg: sab goblin 630

Reply #21
ma ne smeta meni ništ nego mi je bed gledat vas kak se ljutite.

sorry ak sam vas prekinuo

:) Ma ti si super Shimpa! Meni je ok nekad se ljutit jer bi mi inače bilo dosadno. A ljutim se samo zato što ne znam zašto se ljudi osjete napadnuto.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: sab goblin 630

Reply #22
Tiho djeco .... ;)
svi mi težimo perfekciji, samo je netko može platiti netko ne....  :D

Netko ima djecu, netko heliće.... ;) ;)

Ja iskreno svoga iKON-a nedam za živu glavu....

Odg: sab goblin 630

Reply #23
Ja ne volim ni kada netko patronizira. I stvarno sam apolitičan. Svi kakti ne vole političare, ali samo vole biti politolozi. Ali stvarno sam sad zapeo, gdje je ovo otišlo?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: sab goblin 630

Reply #24
..........da se vratimo na temu , bude u mojem slučaju ipak ar7200bx  , i to iz nekoliko razloga
1. ima u sebi rx samo dodam jedan satelit ....(brdo kablova manje pa su manje šanse da nekaj pođe po zlu)
2. cijena mu je prihvatljiva
3. radi bez nekih prevelikih bugova
4. imam jedan
5. vidi 4  ;D

a sad malo o gobaču ... danas došle MScompozit bladovi (660) ali imam problem  :( :( :( na njima je 4mm, a gobac ima M5 prihvat i šarafe ...
kaj mislite da je pametno napraviti ....

a eto i koja slika tek tak
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #25
@luxo.......

ako se dobro sjetim ti si stavil u pečnicu glavu od 700tke da je možeš rasšarafit ili?
mislim da bi trebal i na gobcu rašarafit glavu i podmazat , pričaju da su potisni ležajevi suhi ko barut...
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #26
Da, staviš u pečnicu na 200 stupnjeva na 20-ak minuta i to je to. Sami ispadaju van.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: sab goblin 630

Reply #27
Kao kokice...

A jos i kolace stignes napraviti :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: sab goblin 630

Reply #28
rastepel sam blade gripove sa spindle , vanjski ležal je izgleda zalockan (mislim da nebi smio biti ako želim da potisni ima smisla ) ili?
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #29
rastepel sam blade gripove sa spindle , vanjski ležal je izgleda zalockan (mislim da nebi smio biti ako želim da potisni ima smisla ) ili?

Jemti, ja uopće ne razumijem kaj si ti tu napisal!?

Aha, ne, ok je da je zalockan (ono, vrti se, ne?)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3