Skip to main content

Topic: banggood.com (Read 9661 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

banggood.com

jel narucivao netko od njih, ako da, koliko je trebalo da paket stigne? kazu preko chata 7-25 dana, a ja imam jedno 20 i onda odoh na more :)

Odg: banggood.com

Reply #1
22 dana meni stiglo
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: banggood.com

Reply #2
Ima li netko iskustva sa esc-ovima ili motorima za quadove?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: banggood.com

Reply #3
Narucio ima tjedan i pol dana raspberry pi i case za istoimeni.
Kao original.....nema kutije vec neka fake kutija koja uocpe nije zatvorena nego je izgledala kao da je bacena na cestu desetak puta te pregazena. Raspberry pi stavljen u onu foliju ali ne zatvorena kutija......
Plasticni case narucen isto za raspberry pi....puknut dosa bez ikakve zastite....
Kome se tuziti sad....bas mi je nekako ruzno da se ponasaju tako prema kupcima koji vec imaju dugu povijest kupovine....

Odg: banggood.com

Reply #4
Ja cekam frame za helic vec 40 dana i ni traga mu nema :'(


Odg: banggood.com

Reply #6
Kako mislis da javim paypall-u? Ne razumijem, javio sam odmah banggood-u i potvrdio sa slikama


Odg: banggood.com

Reply #8
Otvoren case na paypal-u, sad me bas zanima sto ce odgovoriti.
Plus nema ponude da mi vrate cijeli refund iako sam koristio 800pointa kao discount



Odg: banggood.com

Reply #11
Kako mislis da javim paypall-u? Ne razumijem, javio sam odmah banggood-u i potvrdio sa slikama
Jeli ti se Banggood javio, a javlja se na mail?
Tamo nema one komunikacije kao na e-bayu kroz poruke iz Resolution centra gdje će te e-bay zaštititi ako te trgovac ne šljivi.
Ovdje nesporazume razjašnjavaš preko emaila sa njima.
Pretpostavljam da bi ti mogli ponuditi da ti pošalju drugi predmet pod uvjetom da ga vratiš, a možda ga i ne trebaš vratiti ako procjene iz fotki da im ne treba takav kakav je(?)
Samo vraćanje može biti financijski problematično zbog poštarine.

Uglavnom prije više od 2 mjeseca sam bio nešto kupio za 5-6$ i nikako da stvarčica stigne i nakon ne znam koliko mailova te njihovih zamolbi da pričekam toliko i toliko dana sam dobio refund na PayPal.
Glavna stvar je da uvijek ti moraš inicirati dalju komunikaciju kada neke od njihovih sugestija u nizu ne daju rezultat.

Odg: banggood.com

Reply #12
Javio sam se i Banggood-u preko maila, te otvorio case preko paypall-a.... jadno je od njih ovo da ti posalju ovakav paket


Kao da je bager preko njega poslao ...plus sve je otovreno znaci nikakve zastite nema....


A onaj achrilick case je dosa puknut na jednom mjestu...nije neka stvar ali necu placati ja stvari koje su puknute


Odg: banggood.com

Reply #14
Ma razumijem ja to ali...kako ce carini ako je EU skladiste?
I kako se isto dogodilo sa onim gore tiom sta sam stavio link, znaci potpuno ista stvar.....paket uopce nije zatvoren nego samo doslovno bacen i ova vrecica nije uopce zatvorena nego isto samo ubacen....?