Skip to main content

Topic: Hero3/4 Focus mod & Lens mod (Read 35385 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #15
Frankycro, gdje si nabavio objektiv? Razmišljam kako bi ga eventualno ubacio u Vision + kameru.


Odg: Hero3 Focus mod

Reply #17
Tnx!

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #18
Još jedna Hero3 prepravljena, 5,4mm objektivčić, sjenilo, kalibracija senzora.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #19
Odlico, slike su mi predobre ostre, boje super, a i osvjetljenje. Uskoro stizem sa svojom da montiras novu lecu. Gdje si uzeo sjenilo?


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #20
Sjenilo sam napravio od karbonske cijevi 25mm, izrezao i obradio da sve bude lijepo i zaobljeno, savršeno naliježe na vanjski prsten od Hero3, kad sam ga napravio morao sam ga skratit za 2mm jer je u gornjim kutevima slike več lagano pravio zatamnjenje, ali sada je super, sjeni maksimalno a da ne ometa sliku.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #21
odlicno rjesenje svaka cast majstore  ;D
svaka čast :)

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #22
Da odvojim par fotki između ostalog materijala s kojim sam se danas vratio kući  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #23
Fotke su mrak, bravo frankie  8)

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #24
Fala šokre  :) , ima toga puno, nesmijem sve ni objavit, videe zasad čuvam za izradu promo spota, ali evo zato par slika đakovačke katedrale.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hero3 Focus mod

Reply #25
Da sam sebi ne povjerujem, uspio sam je popravit, iako su se stakla u objektivu pomakla i nakon što sam ih naredio i zalijepio, originalni objektiv ove Hero3+ radi full perfekt, kamera izgleda zgužvano ali zapravo ništa vitalno nije sradalo, senzor čitav a tunel objektiva u komadičima, PCB savijen, kučište savijeno, nakon grijanja i ravnanja još uvijek sve radi, a izgledalo je kao nemoguča misija da se popravi  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hero3/4 Focus mod

Reply #26
Malo se radilo, sutra kreču testiranja, Hero4 Black je odlično prihvatila MP-10 5,4mm ali se počela smrzavati na pokretanju snimanja kad sam je stavio na Zenmuse H3-3D rješenje tog problema je preflešati je sa najnovijim firmware-om (HERO4 Black v01.02.00 | October 14, 2014 ).  8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Hero3/4 Focus mod

Reply #28
Ako se ne varam za sjenilo je napisao par postova iznad...


c/p:
Sjenilo sam napravio od karbonske cijevi 25mm, izrezao i obradio da sve bude lijepo i zaobljeno, savršeno naliježe na vanjski prsten od Hero3, kad sam ga napravio morao sam ga skratit za 2mm jer je u gornjim kutevima slike več lagano pravio zatamnjenje, ali sada je super, sjeni maksimalno a da ne ometa sliku.  [/size][/color]

Odg: Hero3/4 Focus mod

Reply #29
Od leptira na dalje,
kao da gledam slike s DSLR-a a ne male gopro.


Ako su pamenti u gopro bit ce iduca s tim opcijama.