Skip to main content

Topic: black pearl 7 monitor 5.8ghz (Read 1794 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

black pearl 7 monitor 5.8ghz

Dakle jel ko posjeduje doticni fpv monitor i ako da koji tx najbolje radi s njim jer model je sa dual antenama ugradenim u tijelo monitora

Odg: black pearl 7 monitor 5.8ghz

Reply #1
ima sam priliku isprobati taj monitor, rezolucija je velika, al za babino brašno kad je video link analogan, totalno nepotrebno+ osvjetljenje je užasno po danu, katastrofa! A prijem signala nisam testirao ali po internetu se ljudi žale... Pa sam se odlučio na Boscam 5802 diversty.. imam ga sad kod sebe i jako jako sam zadovoljan, čak i kad je sunce vrlo jako kao kad gledaš u Iphone lipo se vidi a i baterija je isto integrirana...

Odg: black pearl 7 monitor 5.8ghz

Reply #2
hvala na odgovoru ja sam ga testiro kod kolege ima vec vremena pa nisam zapamtio koji je tx imao a ni on se ne sjeca kad mjenja tu opremu ko gače,
svidio mi se pa sam ga uzeo jer meni link netreba preko daljine od 100m bitno mi je da vidim sta se snima u zraku a da je prikaz bolji od onih 800x480 lcd-a
jel mozes samo rec koji si ti tx kacio na letalo..  ;D


Odg: black pearl 7 monitor 5.8ghz

Reply #4
fala stipe, vidim sve kad dode u moje ruke kroz koji dan i naravno kad provedem dost vremena s njim letajuci