Skip to main content

Topic: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom... (Read 40796 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #105
Ma daj ajde Vedri ne sekiraj se, dio letenja su USPONI i PADOVI. Svaki crash nas nauci nesto novo. Sad ces se siguro kloniti vode. Da si roknuo u sumu ili polje, samo bi zamijenio koji prop i odmah bio u zraku. Nemozes sad odustat kad nas gro prati i na yt i na forumu da vec jednom proletis kak bog zapoveda i snimis svoj kvart iz zraka. Drž se!

Ne znam dali ću se uopće oporaviti. Imam svoje zmajeve na špagicu, to je za mene... a ne neke motorizirane zvijeri. mr Rockwool je potpuno u pravu, ja sam teški debil.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #106
E sada. Nikada to nisam rekao ali mislim da bi video uradci takovog tipa trebali biti kompetentni i od nekoga tko vlada letjelicom. Pogotovo ako ciljas na internacionalnu publiku. I sada ne kenjaj i ne cmizdri jer ces se samo kasnije glupo osjecati. Govorim iz iskustva jer sam i ja tako nakon svakog ubijenog helija. Sada me ljudi sprdaju. Smiri strasti i posuši to i uključi koju mozdanu stanicu vise i lati se simulatora!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #107
Milane, zao mi je sta se "opet" desilo ali Rock ti dobro govori. Ja imam minija skoro godinu dana a od toga, 10% leta, sve ostalo simulator i vidit ces razliku. Mozda sam preoprezan ali veci je gust. FPV FREERIDER PRO i udri. Tamo mozes i u vodu upast. Nema odustajanja, smiri malo i idemo dalje. 

Lp. Sveto


Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #108
Milane, zao mi je sta se "opet" desilo ali Rock ti dobro govori. Ja imam minija skoro godinu dana a od toga, 10% leta, sve ostalo simulator i vidit ces razliku. Mozda sam preoprezan ali veci je gust. FPV FREERIDER PRO i udri. Tamo mozes i u vodu upast. Nema odustajanja, smiri malo i idemo dalje. 

Lp. Sveto



A morat ću smiriti i to ne malo, nego puno.

Hvala.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #109
jel imas kabel za simulator, ako nemas ja ti posudim  neki koji sam koristio na 9xr dok sam jos imao i posaljem ti fpv freerider

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #110
Tako je, idemo dalje!!
Pogledaj moj avatar Milane...

Odustao sam i ja dvaput ali me Zg ekipa vratila u igru :)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #111
Daj Vedri, razvedri se..  ;D

 

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #113
reci kaj treba i saljemo ;D fakat lako odustanes, pa koji ti je vrag ;D eo gle, ja sam ti na zadnejm mjestu bio u Luckom na utrci pa se nedam :D

ako nista drugo barem imas snimku pada u quada u vodicu ;D neki ni to nemaju, a daj zamisli da jos oporavis sd karticu, staaaaaaaaari moj koji snimak  ;D

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #114
reci kaj treba i saljemo ;D fakat lako odustanes, pa koji ti je vrag ;D eo gle, ja sam ti na zadnejm mjestu bio u Luckom na utrci pa se nedam :D

ako nista drugo barem imas snimku pada u quada u vodicu ;D neki ni to nemaju, a daj zamisli da jos oporavis sd karticu, staaaaaaaaari moj koji snimak  ;D

Nema snimke na kartici, ovaj FW je katastrofa - kad krepa baterija, zadnji snimak se briše.
 :(


Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #115
Nema odustajanja!Ovaj hobi je za ustrajne,mene isto vec tisucu stvari hebalo i jos me tisucu novih hebe.Necemo vas sad deprimirat s mjestom prvog leta ali znate za ubuduce.Na noge,elektroniku u rizu kak vam je toki reko,sutra inspekcija sta valja valja sta ne rijesit cemo i samo naprijed,bez muke nema nauke!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #116
U zadnje vrijeme, jedan let - jedna kamera manje. Skup sport. Jebeš to.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #117
Eh da ste bili pazljiviji i ne forsirali nebi bila tolka steta pogotovo sto se tice FPV opreme.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #118
A sta ce ti kamera gore covjece!??


Nauci letit prvo i tuniraj quad da leti kako spada pa onda pomalo...pa di bi ja dosao da sam na svaku letjelicu montirao kameru!!!


Mene isto u "treniranju" zaustavljaju krsevi pa ne cmizdrim ostalima po forumu! Ajde sad to slozit i pici dalje!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #119

A sta ce ti kamera gore covjece!??


Nauci letit prvo i tuniraj quad da leti kako spada pa onda pomalo...pa di bi ja dosao da sam na svaku letjelicu montirao kameru!!!


Mene isto u "treniranju" zaustavljaju krsevi pa ne cmizdrim ostalima po forumu! Ajde sad to slozit i pici dalje!


Hahaha on cmizdri mimo foruma! Ali dobro kaze, svi se redovito krsimo, ali skupimo dijelove pa nazad u zrak! Samo smanjis rizik prije leta dok ne dobijes samopouzdanje...