Skip to main content

Topic: Turnigy 9x i DJI Phantom 2 (Read 2050 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Turnigy 9x i DJI Phantom 2

Pozdrav,evo kao što znate u potrazi sam za stanicom za DJI Phantom 2.Skoro sam krivu kupio da mi Dr.Tom nije rekao da treba stanica koja radi u sbus modu.Ugl postao sam da trazim stanicu na par foruma,te pretrazio ebay,talijanski,uk,americki ,vecina prodaje za visiona,dok sam nasao mozda 2-3 za normalnog stanicu ali cijena je cca 800 kn dok sam kod nas nasao novu u avitehu za 950 kn.Vecina tih ponuda ce otpasti posto nemam toliko novca,ali opet sam citao za turnigy 9x i njenim edicijama da radi u sbus modu i ona mi je lijepsa a i ako ju kupim u buducnosti bih bio relativno miran jer pase i na ostale modele.Cijena polovne sa onim bolesnim osvjetljenjem se krece od cca 500 do 800 kn.Pa sad zanima me sto bh izgubio na Phantomu ako nju kupim? Citao sam nesto strane forume ali svi pisu kako da bindaju nigdje ne pise sto su izgubili (ledice return to home itd).Pa me zanima vase misljenje ? Hvala

Odg: Turnigy 9x i DJI Phantom 2

Reply #1
Ništa nebi izgubio, dobio bi mogučnost da uključiš sva 3 moda leta i rth prekidačem, a ne gašenjem stanice.

Turnigy 9x nema osvjetljenje, može se dokupiti i naknadno ugraditi.
9xr i 9xr Pro imaju.
Uz bilo koju od njih ti treba FrSky XJT modul i sbus X prijemnik.


Odg: Turnigy 9x i DJI Phantom 2

Reply #3
Da taj komplet ili posebno modul i posebno 4 kanalni prijemnik (malo je jeftiniji od 8 kanalnog i puno manji i lakši).

Drugo vjerojatno da, ali nebi htio tvrditi...

Odg: Turnigy 9x i DJI Phantom 2

Reply #4
Mislim da phantom.mora imat minimum 5 kanal

Odg: Turnigy 9x i DJI Phantom 2

Reply #5
Zar je netko tvrdio drukčije?
Predloženi prijemnik FrSky X4RSB ima 3 PWM kanala i na četvrtom kanalu preko sbus-a još 16 kanala.