Skip to main content

Topic: Hubsan H501S X4 (Read 7356 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hubsan H501S X4

Reply #30
U Zagrebu sam, no dron mi je na vikendici jer u Zagrebu nemam gdje bas letjeti. Nisam vec dugo letio jer nije bilo lijepo vrijeme. Samo sam stavio novi i modificirani firmware i probao je li radi.
Sto si radio da si potrgao propelere, ja jos nisam ni jedan. Sto nisi u kutiji dobio i 4 rezervna? Ili si i njih polomio?  :'(

Odg: Hubsan H501S X4

Reply #31
Letio sam nekoliko puta u manual modeu, nakon onog superflyer firmwarea mi je upao u toiletbowl i srusio se 2 puta (prvi put u grmlje, drugi put u stablo tj u grane je uletio al je pao dolje)
Napuklo mi je kuciste na jednoj od 4 noge, tj nije napuklo kuciste, nego unutra di ide jedan mali seraf je pukla plastika pa se neda vise zaserafit, al vec sam to popravio sa superljepilom i od onda nema problema...
jedino velim, popizdio sam sa tim firmwareom i tim svim problemima koji su se dogadjali...
mozes mi slikat na ekranu koji firmware imas?

 

Odg: Hubsan H501S X4

Reply #32
Kao sto rekoh, nije kod mene trenutno, pa ne mogu slikati, ali znam da je stavljen superflyer s time da sam nakon FC 1.1.22 stavio zadnji 1.6.25.
Toiletbowl nije do FW-a, isti problem imaju i drugi dronovi zbog toga sto magnetski sjever nije na sjeveru  :D
1.6.25 bi trebao to kakti umanjiti, ali nije (pojavio mi se u followme modu), pa samo treba odmah iskljuciti GPS da se primiri...