Skip to main content

Topic: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI---- (Read 15181 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #15
ili otvoriš naravno uz pomoć convertera u auto cadu kak ja to delam i isto tak isprintaš!!!  ;D

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #16
autocad se placa :( daj neko jednostavnije rjesenje

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #17
od kud si?

ako nemaš priliku isprintati u autocad-u ili nemaš veliki printer onda lijepo kod printanja u acrobatu u onoj kućici gdje je postavljeno fit to page... odabereš opciju printanja u komadima ( tile pages)

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #18
Rijeka  ;) znao sam da ce s time biti problema  :-[  idem isprobat to sa acrobat readerom :D

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #19
jedino kad printaš u acrobatu povećaj na 102% jer ga acrobat smanji za toliko

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #20
nerazumijem kako ovo sa fit to pageom i tile pages... jednostavno nema te opcije kad uđem u meni za printanje ili ja koristim neku svemirsku verziju Adobe Acrobat Reader X :D

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #21
neznam kako su preveli naši ako koristiš acrobat na hrvatskom ali ideš na file-->print--> page scaling i u skočnom meniju odabereš "tile all pages"

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #22
evo moj mini doprinos ovoj temi i forumu, imam ih jos dosta samo moram iskopati.
ovaj je na A0 formatu,
SCORPION .90 outriger (model koji sam i izradio prije god dvije) ako koga zanima acad nek se javi u pp s mailom da posaljem


Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #24
a od kad se to nemože nabaviti neki program besplatno???? to mi je nešto novo

Odg: NACRTI ZA RC BRODOVE-----STAVITE I VI----

Reply #25
ima li tko plan za brod za prehranu ribe trazim po forumu i netu ali bezuspjesno :S
koji motori idu gledam po hobbykingu motore za brodove ali mi se to cini sve nesta puno kv moze li preporuka za elektorniku tj samo za motor za brod da moze prevoziti cca 3kg krme
malo sam po netu surfao i to me nekako svi izgledaju kao brushled motori kao oni speed 450,500... a ne brushlees pa me to buni isao bi ipak na brushlees motor jer vjerujem da je bolja iskoristivost a i da imaju vise snage samo koji kv? moze li neki link na motor s hobby kinga ili jos bolje komplet nacrt i popis dijelova elektronike za isti.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

1924-1925 Baby bootlegger

Reply #26
Evo još jedan free plan iz moje osobne kolekcije.
1924-1925 Baby bootlegger
Scala 1:10
Together we build. United we race