Skip to main content

Topic: Skype (Read 9708 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Skype

Reply #15
Oprosti Mifi ako sam te nehotice uvrijedio. Jednostavno su me zanimale te usporedbe ali nisam imao gdje saznati neke stvari ili sam jednostavno bio ravnodušan prema tim stvarima. Kako bi rekao moj majstor iz elektrane: sustav koji radi ne treba dirati, možeš samo pokvariti. Tako sam i ja furao IE.
 
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Skype

Reply #16
Ma kakva uvreda, nemoj biti smijesan. Samo sam dobio takav dojam. Nadam se da sam malo pomogao.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Skype

Reply #17
Gle Drveni, IE-u ništa bitno ne fali: sve prikazuje OK, tablice, slike, animacije, sve je više -manje podešeno na njega.
Upravo ta popularnost čini ga 'radodajkom' i omiljen je put za raznovrsne napasti sa Interneta.
Ako ideš surfati po razno-razne krekove, wareze i slićnu ilegalu , IE+Win su ti skraćeni put prema reinstalaciji cijele makine, jer nema te zaštite koja te sačuva od 'svježih napasti'.
Za takvo 'borbeno surfanje' koristi se isključivo 'live' distribucija nekog Linuxa (dakle bez mauntanja diskova), a tamo te čeka - sasvim solidni Firefox!

Na kraju najbolji brauzer je onaj koji - najbolje znaš koristiti-  ;)
Damir

Odg: Skype

Reply #18
Odlučio experimentirati. Stavio firefox. Sada sam kao guska u magli, evo ni youtube ne radi. Nadam se da će se magla dići prije nego me auto pogazi.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Skype

Reply #19
Odlučio experimentirati. Stavio firefox. Sada sam kao guska u magli, evo ni youtube ne radi. Nadam se da će se magla dići prije nego me auto pogazi.
Vjerojatno nemas flashplayer plugin za FF. Evo ovdje je ( https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:7 ), klikni na download i slijedi upute.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Skype

Reply #20
Radi, THX, evo osjećam se kao kad sam prije 30 i kusur godina složio prvi model
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Skype

Reply #21
Radi, THX, evo osjećam se kao kad sam prije 30 i kusur godina složio prvi model

jel bio brushles motor unutra ili brushed ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Skype

Reply #22
Olovo u nosu i fitilj u repu ali je bio ogromno zadovoljstvo.
Karlo. 098-711-540, Sisak