Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 55871 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #30
Ma nek troši, glavno da dimi ;)
MAK Zapad


Re: Outrage Velocity 50

Reply #32
E cak su mi "rucnik" poslali da ga mogu zbrisat kad se zmasti :P
A oduvijek sam si htio takav, prek zime ga koristis za slaganje helija, a prek ljeta na zupla, lagano spanciranje s Outrage natpisom prek ramena :D

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #33
ja bi nesto slagao  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Re: Outrage Velocity 50

Reply #34
Hehe, vjerujem :D
Ja danas odmah slazem rep i glavu i onda polako skupljanje dijelova. Budemo se culi jos za gorivo ak ne prodas. Uzet cu Savoxe za cikliku i gas jer su el cheapo, valjda mi nece prdnut jer vidim na rcgu, hfu i rru da DS610ke vole crknut. Na rep ipak ide BLS251, ustvari jedino dvojim izmedu vbara i cgy750, ali futaba bi trebala bit bolja za nitro jer joj vibracije uopce ne smetaju i navodno je rep bolji. Slatke muke :D

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #35
Navodno je rep bolji da, ali na Vbaru :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Outrage Velocity 50

Reply #36
Kad bum za kompom ti linkam usporedne testove :)
Futaba je godinama imala najbolje zirace, ne bi me cudilo da je najbolja, ionak mi skill jos nije na toj razini da primjetim znacajnu razliku. Ionak svi na kraju vele da su svi oni dobri (BeastX, VBar, SK720, CGY750, pa i Total G, Thunder Tiger) samo nekom pase jedno, drugome drugo. Svidja mi se kaj na 8FG mogu sve gainove na stanici podesit ak koristim 750, vibracije nisu problem a iskreno ne da mi se je*at s laptopom na livadi da si samo malo nekaj potweakam. Da ne pricamo o 45$ za svaki veci update. Cinjenica je da svi favoriziraju vbar, ali pljunut jos 100$ za update + gov sensor, hmmmm. Sumnjam da vrijedi, a upitno je da li je "bolji". Mozda drukciji. Osim toga i BeastX mi je u izboru jer izlazi governor sa sljedecim updateom (free naravno)
Bacat cu novcic na kraju :)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #37
+1 za Vbar.

Mehanika repa na Velocityju je najbolja koju sam do sada vidio (istu takvu ima mini titan i to je slop free - sve je na kuglicne lezajeve).
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #38
A Beast ce definitivno biti naj jeftiniji :)

Ja sam se naucio na Vbar, tamo znam sve napamet, nemam volje sada proucavati ostalo. Pogotovo za tweakati neke napredne opcije.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Outrage Velocity 50

Reply #39
Kupio sam na SmackTalku Bobby Wattsov video za setup 750, uzet cu i Kammererov za V-Bar. BeastX necu, ne zato kaj nisam zadovoljan njime (naprotiv, meni je fenomenalan) nego bih bas htio probat nesto drugo...
Nego Wesp, si rijesio onaj wobble na ciklici? Previsok gain ili vibracije?
Aj me uvjerite zasto ne Futabu nego VBar, kaj fali futabi:)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Re: Outrage Velocity 50

Reply #40
Hehe, vjerujem :D
Ja danas odmah slazem rep i glavu i onda polako skupljanje dijelova. Budemo se culi jos za gorivo ak ne prodas. Uzet cu Savoxe za cikliku i gas jer su el cheapo, valjda mi nece prdnut jer vidim na rcgu, hfu i rru da DS610ke vole crknut. Na rep ipak ide BLS251, ustvari jedino dvojim izmedu vbara i cgy750, ali futaba bi trebala bit bolja za nitro jer joj vibracije uopce ne smetaju i navodno je rep bolji. Slatke muke :D

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
ima da uzivas u slaganju  ;D..sto se tice goriva ako ti bude trebalo cut cemo se  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #41
Naravno da je Simpi rjesio :)
Natjerao me da sve pregledamo.
Kad sam zamjenio potrgani glavni lezaj i spigani torque tube radi kao curica.

A Futabi fali kaj je zna sloziti 3 covjeka, sa ukljucenim glavnim inzinjerom :)
Jednsotavno Futaba i totalG nisu toliko popularni.
Za Vbar imas Mr.Mela, za Sk720 Ricka, a za Beasta i 3GX-a milion ljudi na forumu.

+ za Vbar je najbolji rep i jebeno dobar Governor.
Imam ti viska jedan RPM senzor i mini Vbar ako hoces probati.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Outrage Velocity 50

Reply #42
A to kaj ne bih volio probati :D
Aj bumo se culi kad rijesim servace, starter i gorivo. Mozda udjem u Mikado klub.
Nego jako mi se kod Outragea svidja kak je sve u kutijice/vrecice spakirano, build mi se cini krajnje jednostavan, Canomod canopy, rucnik :D ...
Sve u svemu, ja prezadovoljan, htio sam uzeti ustvari novi N2, ali za ovu cijenu nisam mogao bolje proci

Mini nema vib. senzor jelda? To je jedina razlika osim kucista?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #43
Pa kaj nije mini no, no za nitro?
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Re: Outrage Velocity 50

Reply #44
Da, to sam vec negdje procital. A zakaj, samo zbog senzora za vibracije?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad