Skip to main content

Topic: emax gt motori (Read 1692 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

emax gt motori

dal je netko probao ove motore na multiju? cijena je prihvatljiva, kolko vidim na slici izgledaju daleko bolje nego npr rc timmer motori a podaci o thrust-u na 10" propelerima su zanimljivi






Odg: emax gt motori

Reply #1
Ja mogu preporučiti SunnySky motore za low budget, fenomenalni, glatko se vrte, japanski ležajevi, izbalansirani...
MAK Zapad

Odg: emax gt motori

Reply #2
gledao sam i njih, posto su podaci thrust-u do 11V, vjerujem da na 12v imaju slicno kao ovi emax. ti si imao 2212-980KV ak se dobro sjecam? jel gutaju puno A? nije da mi je duljina leta tolko bitna, al me zivcira svakih 7-8 min mjenjat bateriju :D

Odg: emax gt motori

Reply #3
Ja sam svoje tjerao na 4s, 8×5 Graupner propovi, hexa teška oko 2.5 kg, vrijeme leta skoro 15 min (ak se dobro sjećam), na full gasu (na podu) svaki motor je vukao 170W. Letio na +40°C cijelu bateriju, tj. 4 komada za redom bez da se motori i ESC-i ohlade jer nije bilo ni potrebe, hladni na dodir. Super motori. Po meni - možeš uzet recimo DJI u kitu - koji su zadnji drek od motora. Možeš uzet RCTimere ili neke s HobbyKinga, pa plakat kak nisu balansirani, pa mijenjat ležajeve svako malo itd. itd., ili dat malo više po motoru i bit sretan :)
Ja uvijek biram drugu opciju. Na eBayu ih ima (tih X2212, iako bi bilo bolje uzet neke malo jače i pičit na 4s sa 9×5 ili 10×5 propovima) za nekih 17-18$ s free shippingom. Samo gledaj da su X, a ne A (angel) serija
MAK Zapad

Odg: emax gt motori

Reply #4
zasad mislim ostat na 3s jer imam 10ak baterija a niti jednu 4s, pa bi radije prvo napravio upgrade stanice nego kupovao par komada vecih 4s. a rc timmer motori su kolko love tolko muzike, od 10 komada 2 mi imaju lufta na lezajevima (ne puno, al jbg), pa idem metodom nek rade dok se ne raspadnu, sigurno ih necu raskapat i mjenjat lezajeve jer nemam ni vremena ni volje za to.
gledao jesam mt motore i onak, zao bi mi bilo dat 60ak $ po motoru pa da ga skrsim (desava se, a i vozim multije tek 2 mj. pa su lomovi vrlo moguci :D) al bit ce i to jednog dana kad se malo vise ispraksam

btw di si kupovao graupner propelere?

Odg: emax gt motori

Reply #5
Ja sam ih uzimao na electricwingman, ali sljedeći put ću lijepo sjesti u auto i pravac Leskovec pri Krškem (Kopterworx) ili naručiti od njih. Ista cijena
MAK Zapad