Skip to main content

Topic: Neki naši uraci (Read 3659 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Neki naši uraci

Evo da bude nekak na okupu.. Ovdje možete pratiti video uratke..




Odg: Neki naši video spotovi

Reply #1
fora su ti klipici ,nego vidim da imas neke snimke iz garesnice kad si to snimao (ja sam inace iz garesnice pa kad opet dodes javi se da se upoznamo i zajedno prozujimo)

Odg: Neki naši video spotovi

Reply #2
Odlično! Veoma mirno i stabilno. GoPro odlično odradio posao. Boje i oštrina pejsaža dobro izgledaju. Nastavite sa snimanjem takvih videa.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Neki naši uraci

Reply #3
Super izgleda! Ali ti mladenci fakat pretjeruju sa tim videima, vaznije im je kurcenje nego sama svadba... Naravno, vama je to u interesu...

Odg: Neki naši uraci

Reply #4
Jbg, ne tjeramo ih mi, dobro, možda malo... ;-)

Odg: Neki naši uraci

Reply #5
svaka čast, ovo je odlično

Neki naši uraci

Reply #6
Ma gle, vasu stranu price postujem do besvjesti, cijela vasa bransa je to snimanje svadba dotjerala do ludog nivoa kvalitete. Od snimanja, kreativnosti i editinga do opreme, sve je na visokom nivou, i zasto ne pridat proizvod ako postoji trziste. Ali mislim da ekipa koja to narucuje gubi orijentaciju koja je smisao svadbe. Bio sam nedavno na svadbi gdje se u crkvi lik unio u face mladencima sa reflektorom dok stavljaju prstenje, oni se znoje, pop se skoro pa mice, svi mi gledamo lika kak svjetli... Al bitno da je dobro snimio!!! Hahaha...
I onda mi je cool kad drze 15 satnu raw snimku doma... WTF?!
Sad kad citam svoj tekst neznam zasto sam tak na to nabrijan, al eto... :)

Odg: Neki naši uraci

Reply #7
Hehehe, slažem se s tobom. Pazi scenarij, svježi mladenci izlaze iz crkve, svi ih željno iščekuju, a onda heksa u zraku, svi se okreću, mladenaca kao da nema...hahahaha...

Odg: Neki naši uraci

Reply #8
hahahahaaahahaha

Odg: Neki naši uraci

Reply #9
Ma Josipe ,odlično radite i udovoljavate željama naručitelja...zakon potražnje i ponude...''Uvijek će biti luđaka i rata'',a zašto ne iskoristiti priliku,ako nećete Vi...onda će neko drugi...uspješno  poslovanje Vam želim. ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Neki naši uraci

Reply #10
Hahaha totalno si mogu zamislit da je hexa bila veca zvijezda od princeze u bijelom!

Odg: Neki naši uraci

Reply #11
Neka nama romantike....prekrasno je imenjače... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Neki naši uraci

Reply #12
malo i iz vukovara...